2009 09 28

K.Lavrinovičiaus indėlis – 17 taškų

Italijos krepšinio čempionas Sienos „Montepaschi“ klubas su Kšyštofu Lavrinovičiumi laimėjo šešioliktą kartą surengtą keturių komandų Vladimiro Kondrašino ir Aleksandro Belovo atminimo taurės turnyrą Sankt Peterburge. Sekmadienį finale jis 95:75 nugalėjo vietos „Spartak“ komandą.
Kšyštofas Lavrinovičius
K.Lavrinovičius prie pergalės prisidėjo 17 taškų. / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvos krepšininkas prie pergalės prisidėjo 17 taškų. 23 taškus nugalėtojams pelnė Henry Domercantas, 13 – Nikolas Zisis, 12 – Romainas Sato.

Turnyro šeimininkų gretose sėkmingiausiai žaidė Milovanas Rakovičius (25 tšk.), Levance'as Fieldsas (13 tšk.), Zacharas Pašutinas (12 tšk.) bei Jevgenijus Kolesnikovas (10 taškų).

Trečioji vieta turnyre atiteko Valdemaro Chomičiaus treniruojamiems Kazanės „Unics“ krepšininkams, kurie 88:49 sutriuškino Afrikos čempionę Angolos rinktinę.