2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2011 11 08

Kaune surengtas praktinis krepšinio seminaras su Kęstučiu Kemzūra

„Sabonio krepšinio centras“ lieka ištikimas tiesai – „mokymuisi ir tobulėjimui ribų nėra“. Antradienį oranžiniame komplekse vyko praktinis krepšinio seminaras su Lietuvos rinktinės treneriu Kęstučiu Kemzūra.
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris Kęstutis Kemzūra
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris Kęstutis Kemzūra / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Treneris K.Kemzūra seminarą pradėjo įžanga apie pagrindinius krepšinio principus ir niuansus, kuriais vadovaujasi savo darbe.

Nors vyrų ir vaikų krepšinio specifika, anot stratego, skiriasi –  pagrindai visiems yra tokie patys. Kaip sakė pats K.Kemzūra – „išmokyti taisyklingų krepšinio pagrindų yra didelis, atsakingas ir kantrybės reikalaujantis procesas“. Treneriai dirbantys su profesionaliomis vyrų komandomis gauna tik galutinį rezultatą, už kurį iki to laiko yra atsakingi sporto mokyklų ar centrų treneriai, ugdantys krepšininkus.

K.Kemzūra savo teorines žinias perkėlė į aikštelę – rodė savo mėgiamus apšilimo pratimus, imituojamas žaidybines situacijas, kuriose buvo galima matyti ir geriau įsisavinti pagrindinius gynybos ir individualios technikos principus.

Seminaro metu ir po jo, centro treneriai bendravo su Lietuvos rinktinės treneriu rūpimais klausimais, o K.Kemzūra pateikė jiems savo įvairius analizuojamų situacijų sprendimų variantus.

Pusantros valandos su aukščiausio lygio krepšinio treneriu neprailgo nei centro treneriams, nei auklėtiniams. Pastariesiems tai buvo geros pamokos, kurios pravers kovojant ir įgaunant pranašumo aikštelėje, prieš varžovus.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 24sek