Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno „Akropolis“ dar trejus metus rems „Žalgirio“ krepšinio klubą

Paulius Motiejūnas ir Daiva Žvinytė
Vaidoto Grigo nuotr. / Paulius Motiejūnas ir Daiva Žvinytė
Šaltinis: 15min
0
A A

Prekybos ir pramogų sostinė Kauno „Akropolis“ dar mažiausiai trejus metus rems krepšinio klubą Kauno „Žalgiris“. Rėmimo sutartis buvo pratęsta šeštadienį, prieš Kauno „Žalgirio“ organizuojamą tradicinį 3 prieš 3 gatvės krepšinio turnyrą, vykstantį šalia Kauno „Akropolio“.

Krepšinio klubo bei prekybos ir pramogų sostinės bendradarbiavimą savo parašais patvirtino „Kauno Akropolio“ valdytojos įmonės „Re&Solution Property Management“ generalinio direktoriaus Baltijos šalyse pavaduotoja Daiva Žvinytė ir „Žalgirio“ klubo direktorius Paulius Motiejūnas. Rėmimo sutartis buvo pratęsta trejiems metams.

„Užpernai pradėję bendradarbiavimą įsitikinome visapuse jo nauda. Tikime, jog mūsų parama krepšinio klubui padėjo iškovoti svarbių pergalių. Neabejojame, sėkmė nuo „Žalgirio“ nenusisuks ir kitose varžybose. Kauno „Akropolis“, kaip ir visa Laikinoji sostinė, laiko kumščius už „Žalgirį“, linkėdami jam pergalių“, – sakė D.Žvinytė.

Pasak „Žalgirio“ klubo direktoriaus P.Motiejūno, krepšinio klubas vertina Kauno „Akropolį“ kaip patikimą ir ilgalaikį rėmėją, kuris svariai prisideda prie Kauno „Žalgirio“ autoriteto stiprinimo Lietuvoje ir Europoje. „Prekybos ir pramogų sostinė yra viena mėgstamiausių kauniečių ir miesto svečių susibūrimo vietų, todėl čia yra puiki vieta populiarinti „Žalgirį“ ir krepšinį apskritai“, – pažymėjo P.Motiejūnas.

Jis pasidžiaugė, jog Kauno „Akropolis“ svariai prisidėjo, jog „Žalgirio“ organizuojamas tradicinis gatvės krepšinio turnyras rado nuolatinę vietą ir tampa vis populiaresnis. „Prekybos ir pramogų sostinėje laisvalaikį leidžia ir patys žalgiriečiai, čia įrengta krepšinio klubo vardu pavadinta alėja ir trofėjų muziejus, tikiuosi, jog ateityje, ypač atidarius „Žalgirio“ areną, bendradarbiavimas dar labiau plėsis“, – sakė P.Motiejūnas.

Rėmimo sutarties pasirašymą lydėjo simbolinis dovanų apsikeitimas. Kauno „Akropolio“ atstovai krepšinio klubo direktoriui įteikė gintaro medį – stiprybės ir sėkmės simbolį. Gintaras laikomas lietuvišku auksu, tad nuskambėjo linkėjimai Kauno „Žalgiriui“ iškovoti dar daug auksinių medalių. „Žalgirio“ atstovai dovanojo BBL turnyro marškinėlius su komandos žaidėjų parašais. Kauno „Akropolyje“ įsikūrusi pirmoji „Žalgirio“ krepšinio sirgalių alėja pasipildė nauju trofėjumi – krepšinio klubo šiemet iškovota BBL taure.

„Kaip žinia, krepšinis lietuviams yra ne tik žaidimas, bet ir viena iš lietuviškos tapatybės formų. Džiaugiuosi, jog šiai tapatybei tvirtėti padeda ir Kauno „Akropolis“, neseniai vieną iš savo alėjų skyręs būtent „Žalgiriui“. Pasižadame ir toliau plėsti „Žalgirio“ sirgalių alėją bei krepšinio trofėjų parodą“, – teigė „Kauno Akropolio“ valdytojos įmonės „Re&Solution Property Management“ generalinio direktoriaus pavaduotoja.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek