„Nesame tokie „bagoti“, kad nupirktą autobusą laikytume garaže“, – aiškino L.Skardžiukas.
„Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas pabrėžė, kad komanda įžengė į naują savo gyvavimo etapą, todėl pasikeitė ir komandos įvaizdis. Ant autobuso nebeliko krepšininkų veidų, juos pakeitė visus komandos gerbėjus įkvėpti ir suvienyti turinti akimirka iš rungtynių „Žalgirio“ arenoje. Ant transporto priemonės užrašytas šūkis: „Būk „Žalgiris!", taip simboliškai kartu būti ir jam padėti kviečiami visi komandos sirgaliai.
„Anksčiau buvo mano nuotrauka ant autobuso, dabar nėra, todėl liūdniau. Bet dabar fanų nuotrauka yra, todėl gal geriau“, – juokėsi komandos kapitonas Paulius Jankūnas.
„Neskaičiavome finansinės naudos. Tai yra bandomieji metai. Pasižiūrėsime, kaip žmonės patiks, ar jie naudosis autobusu. Tikiu, kad ateityje tęsime šį projektą. Žmonės po pergalingų rungtynių kitą dieną galės atsisėsti ten, kur sėdėjo žaidėjai ir pajusti tas emocijas“, – svarstė P.Motiejūnas.
Tikimasi, kad keleiviai bus supratingi ir tvarkingo autobuso specialiai neterš, neniokos. P.Jankūnas prašo neklijuoti kramtomosios gumos po sėdynėmis.
Autobuso vairuotojas Vidas teigė, kad žalgiriečiai yra tvarkingi, tačiau pergales švenčia triukšmingai.
Komandos gerbėjams ir žurnalistams trumpą autobuso pristatymo kelionę paįvairino „Žalgirio“ kapitono pasakojimai, ką krepšininkai ir treneriai veikia keliaudami, kaip švenčia pergales, kur sėdi „seniai“, o kur – komandos naujokai.
„Vykstant į rungtynes autobuse tvyro rimtis, visi yra susikaupę. Kai kurie žiūri filmus, kai kurie miega, šnekučiuojasi. Grįžtant atgal po pergalingų rungtynių autobuse būna triukšmingiau. Visi garsiau kalbasi, atsipalaiduoja. Jaunimas mėgsta žaisti kortomis. Su jais nelengva lošti, nes jie sukčiauja. Didžiausias sukčius – Adas Juškevičius“, – linksmai nusiteikęs pasakojo P.Jankūnas, paminėjęs, kad pažeisdamas taisykles žaidžia ir Mindaugas Kuzminskas.
Jis atskleidė, kad komandos „seniai“ sėdi autobuso gale, priekyje įsitaiso treneriai. Komandos naujokai bet kur sėstis negali, turi atsiklausti, kur gali sėsti.
„Žalgirio“ vadovas P.Motiejūnas aiškino, kad yra nerašytos taisyklės, todėl visi viską supranta ir žino. Paklaustas, kas būna tiems krepšininkams, kurie taisyklių nepaiso, direktorius juokaudamas sakė: „Baudžiame žiauriomis fizinėmis ir psichologinėmis bausmėmis“.
Toliausiai savo autobusu žalgiriečiai yra nuvažiavę iki Minsko (Baltarusija).
Autobuso vairuotojas Vidmantas Ščepanskas teigė, kad žalgiriečiai yra tvarkingi, tačiau pergales švenčia triukšmingai, o garsiausiai šūkauja komandos kapitonas, sėdintis priešpaskutinėje vietoje, dešinėje pusėje.
„Dažniausiai Mantas Kalnietis prašydavo leisti pavairuoti autobusą, tačiau yra vairavęs tik komandos daktaras“, – atviravo vairuotojas.






