2011 05 05

Kauno „Žalgirio“ jaunimas pergale pradėjo ULEB Eurolygos turnyrą Ispanijoje

Ketvirtadienį Kauno „Žalgirio“ komandos jaunimas Barselonoje pradėjo kovas Eurolygos jaunių (iki 18 metų) finaliniame turnyre. Pirmame mače kauniečiams iššūkį metė paslaptingoji Kinijos rinktinė, tačiau tai nesutrukdė žalgiriečiams iškovoti pergalės – 73:46.
Krepšinio kamuolys
Krepšinio kamuolys / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Tauras Jogėla

Iniciatyvos lietuviai ėmėsi jau pirmosiomis minutėmis, kai Tauro Jogėlos ir Kasparo Vecvagaro rezultatyvumo dėka pabėgo į priekį. Ketvirčio pabaigoje sėkmingą žaidimą pademonstravo ir Vaidas Kariniauskas, o po pirmųjų dešimties minučių švieslentėje degė skaičiai 14:6.

Po trumpos pertraukėlės varžovai ėmė solidžiau žaisti puolime, tačiau gynyboje ir toliau nevengė klaidų. Tai lėmė, jog einant į didžiąją pertrauką Arūno Visocko auklėtiniai turėjo devynių taškų pranašumą – 32:23.

Ilgoji pertrauka kur kas daugiau naudos davė Lietuvos komandai – trečiojo ketvirčio viduryje po Igno Ramašausko taškų skirtumas akivaizdžiai išaugo – 48:28. Kad ir kaip stengėsi kinai, sugrąžinti intrigos jiems nepavyko iki pat finalinės rungtynių sirenos. Susitikimas baigėsi užtikrinta ir pelnyta kauniečių pergale – 73:46.

„Žalgiris“: T.Jogėla 14 (11 atk. kam.), J.Tamulis 14, V.Kariniauskas 9, L.Lekavičius 8 (5 atk. kam.), A.Gudaitis 6 (12 atk. kam.), K.Vecvagars 6, I.Ramašauskas 4 (6 atk. kam.), S.Kymantas 3, K.Vene 3, S.Raupys 2 (7 atk. kam.), M.Grigonis 2 (5 rez. perd.), T.Dimša 2.

Kinija: Z.Xiaochuan 12 (9 atk. kam.), Z.Xuhang 9 (8 atk. kam.), J.Mingxin 9.