Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 sausio 5d. 19:44

Kauno „Žalgirio“ rungtynių metu į aikštę skriejo šimtai žaislų

„Žaislų lietus“
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / „Žaislų lietus“
Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse tarp Kauno „Žalgirio“ ir „Šiaulių“ ekipų į aikštę skriejo šimtai žaislų. Tokia neįprasta akcija buvo nuspręsta paremti nepasiturinčius vaikus.

Daugybė vaikų iš nepasiturinčių šeimų šiemet taip ir nesulaukė dovanų. Kauno „Žalgiris“, bendradarbiaudamas su asociacija „Novi Homines“, kviesdamas padaryti gerą darbą ir pradžiuginti vaikučius pakvietė rungtynių žiūrovus paaukoti žaislų ir sukurti „žaislų lietų“.

Žiūrovai buvo kviečiami į „Žalgirio“ areną atsinešti pliušinių žaislų, kurie po pirmojo kėlinio buvo išmesti į aikštę. Vėliau šie žaislai pasieks sunkiai gyvenančias šeimas.

Akcijos metu surinkti žaislai bus padovanoti vaikus auginančioms šeimoms visoje Lietuvoje.

Žiūrovai, atsinešę kietus arba sunkius daiktus, buvo prašomi juos dėti į specialiai prie Kauno „Žalgirio“ arenos pagrindinio įėjimo pastatytas dėžes, o minkšti pliušiniai žaislai vos nuskambėjus pirmojo kėlinio pabaigos sirenai išmesti į aikštę.

Krepšinio sirgaliai nepagailėjo žaislų. Daug žmonių atnešė pilnus maišus, kuriuos per pertrauką išmetė į aikštę. Žaislų buvo tiek, kad neužteko pertraukos tarp kėlinių visiems surinkti. Žaislus rinkti padėjo ir dalis „žalgiriečių“.

Iš viso žiūrovai sunešė 931 žaislą.

VIDEO: „Žaislų lietus“ per krepšinio varžybas

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Adventur 2022

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 24sek