Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 7d. 10:29

Kauno „Žalgiris“ rado naują generalinį direktorių

Kauno „Žalgirio“ gerbėjai naująją 15 tūkst. areną užpildė sausakimšai.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Kauno „Žalgirio“ klubui vadovaus Jonas Stadalninkas.

Naujuoju Kauno „Žalgirio“ klubo generaliniu direktoriumi tapo 32-ejų metų vadybos ir rinkodaros specialistas Jonas Stadalninkas.

Naujo generalinio direktoriaus „Žalgiriui“ prireikė po to, kai į Lietuvos krepšinio federaciją (LKF) pasuko Paulius Motiejūnas. Laikinai šias pareigas ėjo klubo sporto direktorius Vitoldas Masalskis.

Generaliniu direktoriumi tapo žmogus iš vidaus

Nors „Žalgiris“ į generalinio direktoriaus vietą buvo paskelbęs viešą konkursą, jame vadovauti Lietuvos čempionų klubui daugiausia siekė studentai.

Taigi pozicija komandos vadovybėje atiteko žmogui iš vidaus – J.Stadalninkas „Žalgiryje“ dirba jau treji metai. Pastaruoju metu jis buvo rinkodaros vadovas. Vytauto Didžiojo universitete baigęs bakalauro studijas, po to apgynęs magistro diplomą, J.Stadalninkas yra dirbęs keliose verslo įmonėse, rašo Zalgiris.lt.

Naujasis „Žalgirio“ administracijos vadovas kuruos ir ūkinę-komercinę klubo veiklą. Klubo generalinio direktoriaus pareigas laikinai ėjęs Vitoldas Masalskis toliau dirbs sporto direktoriumi.

„Nuo vaikystės širdyje esu žalgirietis, nors pats nežaidžiau krepšinio. Man garbė dirbti viename tituluočiausių ir garsiausių Europos klubų. Iki šiol mano veikla buvo susijusi su komandos rėmėjais, dalyvavau ne viename projekte. Manau, kad jau sukaupiau pakankamai patirties, todėl nebijau imtis naujo iššūkio. Šios pareigos man patrauklios, gerai pažįstu savo kolegas, kurie yra tikri profesionalai. Stengsimės ir toliau garsinti gerą klubo vardą ir ieškoti naujų, efektyvių veiklos būdų“, – „Kauno dienai“ teigė J.Stadalninkas.

„Žalgirio“ klubo valdybos nario Sergejaus Fedotovo teigimu, iš visų kandidatų J.Stadalninkas sulaukė didžiausio klubo valdybos narių pritarimo.

„Klube atskyrėme verslo ir sporto sritis. Tai leis naujam vadovui susitelkti klubo verslo veiklos iššūkiams. Tikimės, kad Jonas ir jo komandos žmonės dirbs efektyviai ir pasieks gerų rezultatų“, – sakė S.Fedotovas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:10
01:09
03:07

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 24sek