2009 03 20

„Kavalieriai“ turėjo vargo su „Blazers“ (video)

Septintą pergalę iš eilės NBA reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Rytų konferencijos ir absoliutus lygos lyderis „Cleveland Cavaliers“ klubas su Žydrūnu Ilgausku – ketvirtadienį namie po pratęsimo 97:92 įveikė „Portland Trail Blazers“ krepšininkus.
Ž.Ilgauskas kovojo kaip liūtas – nugalėtojams pelnė 21 tašką.
Ž.Ilgauskas kovojo kaip liūtas – nugalėtojams pelnė 21 tašką. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tai buvo jau 31-oji Klivlando ekipos pergalė savojoje arenoje per 32 šio sezono rungtynes.

Lietuvis nugalėtojams, kurie šiame mače suklydo vos du kartus, pelnė 21 tašką, po krepšiais atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, išvengė klaidų bei dukart prasižengė. Per daugiau nei 29 žaidimo minutes Ž.Ilgauskas pataikė 8 dvitaškius iš 13 bei realizavo 5 baudų metimus iš 6.

„Cavaliers“ lyderio LeBrono Jameso sąskaitoje – septintas trigubas dublis šiame sezone bei 24-as per visą karjerą NBA lygoje: 26 taškai, 11 sugriebtų kamuolių bei 10 rezultatyvių perdavimų. Be to, jis perėmė vieną kamuolį ir blokavo du varžovų metimus.

Po 12 taškų prie pergalės prisidėjo Maurice'as Williamsas (2 klaidos) ir Joe Smithas, 9 – Delonte'as Westas, po 8 - Andersonas Varejao bei Danielis Gibsonas.

„Trail Blazers“ gretose rezultatyviausiai žaidė Brandonas Roy'us (24 tšk.), Travisas Outlaw (17 tšk.), Channingas Frye (14 tšk.), Joelis Przybilla (13 tšk. bei 11 atk. kam.) ir Steve'as Blake'as (12 taškų).