Publikuota: 2012 spalio 17d. 23:12

Kęstučio Kemzūros kariauna Eurolygoje lieka be pergalių

Kęstutis Kemzūra
Fotodiena/Roberto Dačkaus nuotr. / Kęstutis Kemzūra

Antrą pralaimėjimą antrajame Eurolygos ture patyrė lietuvio Kęstučio Kemzūros treniruojamas Gdynės „Prokom“ klubas, B grupės rungtynėse namuose 75:77 (22:28, 17:17, 20:18, 16:14) turėjęs pripažinti ispanų Malagos „Unicaja“ pranašumą.

Nors ispanai nuo dvikovos pradžios diktavo savo sąlygas bei, galingai spurtavę antrojo kėlinio pradžioje, įgijo dviženklį pranašumą – 37:24, lenkai rankų nenuleido.

Jie beveik visą mačą vijosi svečius ir 37-ąją dvikovos minutę įsiveržė į priekį: po septynių iš eilės Adamo Hrycaniuko taškų, buvusio Lietuvos krepšinio rinktinės trenerio K. Kemzūros auklėtiniai pirmavo 72:70.

Tačiau svečiai atsakė penkiais taškais – 75:72, lenkų ekipos žaidėjai netaikliai mėtė tritaškius ir „Unicaja“ šventė galutinę pergalę 77:75.

„Unicaja“ ekipai  Marcusas Williamsas  įmetė 18 taškų, Txemi Urtasunas 14, Zoranas Dragičius 10.

„Prokom“ komandoje pasižymėjo Lukašas Košarekas, įsūdęs 16 taškų, Frankas Robinsonas pelnė 14, Adamas Hrycaniukas 11 taškų.