Publikuota: 2012 rugsėjo 26d. 22:03

Kęstučio Kemzūros klubas suklupo Lenkijos „Supertaurės“ finale

Kęstutis Kemzūra
Fotodiena/Roberto Dačkaus nuotr. / Kęstutis Kemzūra

Lenkijos „Supertaurės“ finale žaidęs Kęstučio Kemzūros vadovaujamas Gdynės „Asseco Prokom“ klubas rezultatu 69:74 (17:19, 17:17, 19:18, 16:20) neatsilaikė prieš Sopoto „Trefl“ krepšininkus.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 3 minutes, Gdynės ekipa turėjo 2 taškų deficitą (63:65), tačiau netrukus varžovai spurtavo 8–0 ir susikrovė dviženklį pranašumą (63:73).

Per likusią minutę „Asseco Prokom“ krepšininkams dar pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą, tačiau tai ir buvo viskas, ką šiame mače pavyko padaryti Lenkijos čempionams, o pirmuoju trofėjumi šį sezoną džiaugėsi Sopoto komanda (69:74).

„Asseco Prokom“: Jerelas Blassingame'as 21 (3/6 dvit., 4/9 trit., 3/3 baud.), Lukašas Košarekas 14 (7 rez. perd.), Julianas Khazzouh 8 (9 atk. kam.), Drew Viney (8 atk. kam.), Mateušas Ponitka ir Piotras Szczotka po 6.

„Trefl“: Adamas Wazcynski 18 (3/4 dvit., 1/2 trit., 9/12 baud., 8 atk. kam.), Frankas Turneris 15 (6 rez. perd.), Filipas Dylewiczius 14 (9 atk. kam.), Šime'as Špralja 9.