Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kęstučio Kemzūros vedamas klubas pralaimėjo VTB lygos A grupės lyderiui

Kęstutis Kemzūra
Alfredo Pliadžio nuotr. / Kęstutis Kemzūra
Šaltinis: BNS
0
A A

Šeštadienį vienintelėse VTB Jungtinės krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse Kęstučio Kemzūros treniruojamas Nimburko ČEZ (Čekija) klubas svečiuose 71:85 (24:25, 16:26, 15:14, 16:20) pralaimėjo dešimties komandų turnyro A grupės lyderiams Kazanės "Uniks" (17 pergalių ir 1 pralaimėjimas) krepšininkams iš Rusijos ir, patyręs jau tryliktąją nesėkmę per 17-a susitikimų, liko devintas.

Beje, iš turnyro dėl politinių įvykių Ukrainoje pasitraukusiai Donecko „Doneck“ komandai įskaityti trys pralaimėjimai techniniu rezultatu 0:20 turėjusiuose vykti mačuose su Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija), Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija) ir Kazanės „Uniks“ (Rusija) ekipomis.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Kazanės „Uniks“ (Rusija) 18 17 1 94,4

2. Vilniaus „Lietuvos rytas“ 16 11 5 68,8

3. Krasnodaro „Lokomotiv“ (Rusija) 17 11 6 64,7

4. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) 16 9 7 56,3

5. Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija) 16 9 7 56,3

6. Donecko „Doneck“ (Ukraina) 18 8 10 44,4

7. Zgoželeco „Turow“ (Lenkija) 16 6 10 37,5

8. Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) 16 6 10 37,5

9. Nimburko ČEZ (Čekija) 17 4 13 23,5

10.Talino „Kalev“ (Estija) 16 2 14 12,5

B grupėje su 16 pergalių iš eilės pirmauja vietą ketvirtfinalyje jau užsitikrinę Rimo Kurtinaičio treniruojami Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) krepšininkai.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) 16 16 0 100

2. Maskvos CSKA (Rusija) 16 14 2 87,5

3. Liubercų „Triumf“ (Rusija) 16 10 6 62,5

4. Astanos „Astana“ (Kazachstanas) 17 8 9 47,1

5. Samaros „Krasnyje Krylja“ (Rusija) 16 7 9 43,8

6. Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija) 15 6 9 40

7. Rygos VEF (Latvija) 16 6 10 37,5

8. Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina) 15 4 11 26,7

9. Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija) 15 4 11 26,7

10.Klaipėdos „Neptūnas“ 16 4 12 25

Pirmą ir antrą vietas grupėse užėmusios komandos iš karto pateks į ketvirtfinalį, o trečią-šeštą vietas grupėse užėmusios ekipos atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek