Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Khalidas El-Aminas „Lietuvos ryto“ komandą paliko neatsisveikinęs

Khalidas el-Aminas
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Khalido el-Amino traumos gydymas užtruks nuo 6 iki 12 mėnesių.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Khalidas El-Aminas nusprendė, jog kelio operaciją ir reabilitaciją atliks už Atlanto. Trečiadienį amerikietis įžaidėjas paliko Vilnių ir „Lietuvos ryto“ komandą, kuriai atstovavo puspenkto mėnesio. Kh.El-Aminas įlipo į lėktuvą ir išskrido namo. Nebuvo atsisveikinimo ašarų, šiltų apsikabinimų ir pažadų vėl pasimatyti, rašo „Lietuvos rytas“.

Skrydžio išvakarėse treneris Aleksandras Trifunovičius kelis kartus skambino krepšininkui, bet veltui. „Lietuvos ryto“ žaidėjai laukė Kh.El-Amino treniruotėje, nes jis buvo žadėjęs užsukti į areną prieš išvykdamas. Irgi veltui.

Viskas baigėsi ne taip, kaip norėjo ir planavo 31 metų 178 cm ūgio amerikietis. Plyšusi kairiojo kelio keturgalvio raumens sausgyslė ilgam sustabdė įžaidėjo karjerą, Vilniuje įsižiebusią iš naujo.

Plyštant keturgalvio raumens sausgyslei skausmas būna momentinis. Vėliau kelio nebemaudžia, tačiau išlieka psichologinis skausmas, rašo „Lietuvos rytas“.

„Kelias dienas jį buvo apėmusi sunki depresija – jis buvo didelėje psichologinėje duobėje, – kalbėjo „Lietuvos ryto“ fizinio rengimo treneris Virginijus Mikalauskas. – Tačiau po to apsiramino, o išvykdamas jau žinojo, kad nuskridęs į Mineapolį iš karto eis pas gydytoją ir aptars operaciją. Todėl Vilnių krepšininkas paliko jau kiek žvalesnis.“

Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 24sek