Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2015 01 02

„Kibirkšties“ krepšininkės dar sykį nugalėjo žymių vyrų komandą „Kažkur Matyti“

Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komanda dar sykį nepasigailėjo žymių vyrų komandos „Kažkur Matyti“. Lietuvos čempionės šventiniame-labdaringame krepšinio mače, kuriame vyravo puiki atmosfera, 76:75 įveikė savo varžovus, kuriuos sudarė sportininkai, dainininkai, laidų vedėjai ir kiti savo srities profesionalai. Aikštelėje akis į akį susigrūmė ir olimpinis bei pasaulio čempionas Virgilijus Alekna bei viena geriausių Lietuvos krepšininkių, Europos čempionė Jurgita Štreimikytė-Virbickienė.
Virgilijus Alekna
Virgilijus Alekna / A.Didžgalvio nuotr.

„Buvo smagu išbėgti į krepšinio aikštelę, prisiminiau senus laikus, nes dažnai to daryti netenka. Puikios rungtynės, puikus renginys, viskas labai patiko“, – sakė disko metikas V.Alekna.

„Seniai jau neteko rungtyniauti, o dar su vyrais, tačiau viskas gerai, – šypsojosi „Kibirkšties-VIČI“ komandos vyriausioji trenerė J.Štreimikytė-Virbickienė, kuri pelnė 4 taškus.

„Buvo smagu išbėgti į krepšinio aikštelę, prisiminiau senus laikus, nes dažnai to daryti netenka. Puikios rungtynės, puikus renginys, viskas labai patiko“, – sakė disko metikas V.Alekna.  

„Kibirkšties-VIČI“ merginos ir vyrų „Kažkur Matyti“ komanda lygiai kovėsi pirmas 10 minučių. Vėliau aikštės šeimininkės nutolo ir buvo susikrovusios net 16 taškų pranašumą. Vis tik agresyvi gynyba ir tolimai metimai leido vyrams panaikinti skirtumą ir nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis akimirkomis, kur pergalę šventė „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės.

„Prisiimu visą kaltę dėl pralaimėjimo, nes jei tuos tris metimus būčiau įmetęs, būtume laimėję, – po mačo sau piktų žodžių negailėjo komikas Paulius Ambrazevičius. – O šiaip tai niekad negalvojau, kad žaisiu su olimpiniais čempionais dvejus metus iš eilės. Iš pradžių Rūta Meilutytė, dabar – Virgilijus Alekna. Bet dar geriau ne tai, kas ir kaip žaidė, bet tai, kad rungtynėse surinkom daug pinigų vaikams, kurie nori lankyti krepšinio treniruotes, tačiau tėvai negali jų išleisti“.

„Buvom atsipalaidavusios, linksminomės, daug juokavome, gaila, kad mums su V.Alekna nepavyko sėkmingai įdėti į krepšį, – po mačo juokėsi „Kibirkšties-VIČI“ vidurio puolėja Daugilė Šarauskaitė. Manau, geriausias ir smagiausias vyrų kompanijos žaidėjas buvo Vaidas Baumila“.

„Kažkur Matytų“ komandoje dainininkas Petras Daunys pelnė 13 taškų, V.Alekna – 10, laidų vedėjas Mindaugas Rainys – 9, o dainininkas V.Baumila – 8. Vyrų komandoje taip pat žaidė olimpinis prizininkas Aleksandras Kazakevičius, komikas P.Ambrazevičius, krepšinio teisėjas Rytis Sabas, verslininkas Artūras Taicas,  buvęs ilgametis „Lietuvos ryto“ komandos vadovas Jonas Vainauskas, dainininkas Mantvydas Sabaitis, sporto komentatorius Rytis Kazlauskas, žurnalistai Gediminas Žygelis ir Julius Bliūdžius, beisbolininkas Dovydas Neverauskas ir režisierius Andrius Lekavičius.

„Puiki atmosfera, šauniai pažaidėme, daug prisijuokėme, – po rungtynių teigė dainininkas V.Baumila. – Prieš atvykdamas tikėjausi, jog bus smagu, tai taip ir buvo. Pritrūko taškelio, tačiau patys esame kalti, negalėjome grubiai žaisti su merginomis“.

Prie vyrų komandos trenerio vairo stojo buvęs profesionalus krepšininkas Matas Niparavičius ir žurnalistas Gedas Saročka.

Prie vyrų komandos trenerio vairo stojo buvęs profesionalus krepšininkas Matas Niparavičius ir žurnalistas Gedas Saročka. 

„Rungtynės kaip ir tikėjomės buvo įtemptos. Intriga išliko iki pat galo. Merginoms pavyko išnaudoti mūsų klaidas, jos šiek tiek atitrūko, – po susitikimo rimtai mačą komentavo vyrų rinktinės treneris M.Niparavičius. – Tačiau pabaigoje pasiteisino keli taktiniai sprendimai. Padidinus gynybos pastangų ir gynėjų kiekį, sugebėjome „atgroti“ skirtumą ir pabaigoje sukurti intrigą. Deja, kaip ir anksčiau, pritrūko vyriškos sportinės sėkmės. Belieka vėl laukti kitų metų ir revanšo“.

„Kibirkšties-VIČI“ komandoje Indrė Dudėnaitė surinko 23 taškus, Eglė Šniokaitė – 16, Daugilė Šarauskaitė – 12, Vita Žilinskaitė – 8, Akvilė Vitunskaitė – 6, Ny Hammonds – 5, J.Štreimikytė-Virbickienė – 4, o Vita Gorobets – 2.

„Puikios rungtynės ir labai smagus renginys, – sakė nugalėtojų komandos puolėja I.Dudėnaitė. – Leidome vyrams mus pasivyti, tačiau vis tiek šventėme pergalę. Man labiausiai patiko „Kažkur Matytų“ žaidėjas V.Baumila ir jų treneris M.Niparavičius.

Žymių vyrų ir „Kibirkšties-VIČI“ komandų rungtynės organizuojamos jau 4 kartą. Šiame mače surinktos lėšos skiriamos jaunosios krepšininkėms, kurios nori, tačiau negali lankyti krepšinio treniruočių.  

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Reklama
Inovacijų agentūros teikiamas paslaugas teigiamasi vertina 88 proc. klientų
Reklama
Paroda „Beauty Expo 2024“: trys dienos profesionaliems grožio produktams ir paslaugoms
Reklama
IKEA mažina kainas
Užsisakykite 15min naujienlaiškius