Publikuota: 2014 spalio 17d. 22:46

Klaipėdos „Fortūna“ 30 taškų skirtumu nugalėjo sostinės „Jaunuosius talentus“

Alfredo Pliadžio nuotr. / Klaipėdos „Fortūnos“ krepšininkės įtikinamai nugalėjo sostinės „Jaunuosius talentus“

Pirmąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) įsirašė Klaipėdos "Fortūna" (1/1), kuri penktadienį svečiuose rezultatu 91:60 (23:16, 16:15, 33:7, 19:22 ) nepaliko šansų "Jaunųjų talentų" (0/2) ekipai.

Rungtynes taikliu tritaškiu pradėjo „Jaunųjų talentų“ žaidėja Agnė Bobinaitė, tačiau po šešių Monikos Girgalauskytės taškų bei Inesos Visgaudaitės taiklaus tritaškio, „Fortūna“ išsiveržė į priekį 9:3.

Klaipėdietės visą pirmąjį kėlinį žaidė tuo pačiu tempu, išlaikydamos 6-8 taškų skirtumą, todėl nuaidėjus pirmojo kėlinio sirenai pirmavo 23:16.

Antrajame kėlinyje „Fortūna“ sugebėjo išlaikyti jau sukauptą pranašumą, o įpusėjus ketvirčiui klaipėdietės jau buvo susikrovusios ir dviženklį pranašumą – 36:23. Kėlinio pabaigoje iniciatyvos ėmėsi „Jaunųjų talentų“ gynėja Austėja Širšinaitytė. Po dviejų jos taiklių tritaškių vilnietėms besibaigiant antrajam kėliniui pavyko atsilikimą sumažinti iki vienženklio – 31:39.

Trečiajame ketvirtyje geležinę gynybą pademonstravusios ir Marinos Solopovos vedamos klaipėdietės susikrovė labiau nei įtikinamą pranašumą bei įpusėjus kėliniui pirmavo jau 59:35. Vos 7 taškus per visą ketvirtį pelniusios „Jaunųjų talentų“ žaidėjos jokių priešnuodžių prieš varžoves nerado, o pasibaigus kėliniui turėjo 34 taškų deficitą – 38:72.

Paskutinės dešimt minučių tebuvo tik formalumas. Rungtynių tempą išlaikiusi „Fortūna“ nežadėjo atsipalaiduoti ir išlaikė triuškinantį pranašumą iki rungtynių pabaigos bei iškovojo pergalę rezultatu 91:60.

17 taškų viešnioms pelnė M. Grigalauskytė (10 atk. kam.), 16 – Roberta Mizgerytė (9 atk. kam.), 12 – I. Visgaudaitė 12, po 10 – M. Solopova ir Lina Aglinskaitė.

Aikštelės šeimininkių gretose sėkmingiausiai žaidė Agnė Bobinaitė (14 tšk.), Austėja Širšinaitytė (13 tšk.) bei Ina Mylko (11 taškų).

Temos: 1 Talentas

Verslas

Po „Brexit“: ar Lietuvoje galios Britanijoje gautas diplomas ir kas finansuos studijas?

Gyvenimas

Mikropigmentacijos meistrė Gintarė: „Tik maža dalis vyrų išdrįsta koreguoti trūkumus“

Verslas

5 eurus pervedusi ir pajuokavusi banko klientė turėjo pasiaiškinti dėl žodžių

24sek

Herojiškas Šarą išgąsdinusio įžaidėjo pavyzdys „Žalgiriui“

„Atsarginiai“: nesuvokiamas J.Hardeno rezultatyvumas, L.Dončičiaus semestras ir žvaigždės NBA2k turnyre

Aktualu

Orai.lt: šiandien – gausiai snigs, rytoj – atšals

Sportas

Titulą apgynusio M.Pacquiao raginimą dar kartą susikauti F.Mayweatheris praleido pro ausis

Aktualu

Loreta Vaicekauskienė: Ei, švietimo tvarkytojai! Jūs skolingi vaikams išsilavinimą

15min iš Paryžiaus Aktualu

Lietuvis „geltonųjų liemenių“ proteste vaišinosi ašarinėmis dujomis ir vos išvengė skriejančio butelio

Pasaulio savaitės įvykiai – įspūdingiausiuose kadruose (2019 sausio 13 – 19d.)

Su liga kovojęs Andrius Kulikauskas džiaugiasi ataugusiomis garbanomis: „Kitaip ir negalėjo būti“

Gazas

Dakaro išbandymus įveikę lietuviai triukšmingai pasitikti Vilniaus oro uoste

Sportas

Europos Tailando bokso čempionė G.Morkūnaitė: „Sportas negali būti skirstomas į vyrišką ar moterišką“