Kleiza blizgėjo, bet „Raptors“ pralaimėjo

L.Kleiza vėl buvo rezultatyvus
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / L.Kleiza vėl buvo rezultatyvus.
Šaltinis: BNS
0

Antrą pralaimėjimą trečiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė ir į ketvirtą vietą Rytų konferencijos Atlanto divizione nukrito Lino Kleizos Toronto „Raptors“ klubas.

Pirmadienį svečiuose „Raptors“ krepšininkai 108:111 (33:16, 29:35, 24:27, 22:33) nusileido Sakramento „Kings“ (3 pergalės ir 1 pralaimėjimas) komandai, nors antro kėlinio pradžioje ir turėjo 18 taškų persvarą. Pastaroji pakilo į antrą poziciją Vakarų konferencijos Ramiojo vandenyno divizione.

Starto penkete žaidęs lietuvis svečiams pelnė 18 taškų, gynyboje atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po keturis kartus suklydo bei prasižengė. Per beveik 34 su puse minutės (34:20) L.Kleiza pataikė 3 tritaškius iš 8, 3 dvitaškius iš 8 bei realizavo visus 3 baudų metimus.

28 taškus į arenos šeimininkų krepšį įmetė Andrea Bargnani, 24 – DeMaras DeRozanas, 13 – Jose Calderonas, po 6 – Reggie Evansas (19 atkovotų kamuolių) ir Sonny Weemsas.

Nugalėtojų gretose 23 taškais prie pergalės prisidėjo Tyreke'as Evansas, 17 – Beno Udrihas, 16 – DeMarcusas Cousinsas, 14 – Omri Casspi, po 9 – Carlas Landry bei Lutheris Headas.

Temos: 2 NBA Linas Kleiza