2010 10 28

Kleiza žaidė rezultatyviai, bet „Raptors“ pralaimėjo (video)

Pralaimėjimu 2010–2011 metų Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezoną pradėjo Lino Kleizos Toronto „Raptors“ komanda. Trečiadienį lietuvio komanda namuose rezultatu 93:98 (22:29, 25:22, 25:23, 21:24) turėjo pripažinti Niujorko „Knicks“ krepšininkų pranašumą.
L.Kleiza pelnė 4 taškus
L.Kleiza pirmosiose rungtynėse pelnė 13 taškų. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Starto penkete žaidęs lietuvis arenos šeimininkams pelnė 13 taškų, po krepšiais atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo bei keturiskart prasižengė. Per daugiau nei 27 žaidimo minutes (27:19) L.Kleiza prametė vienintelį tritaškį, pataikė 5 dvitaškius iš 11 bei realizavo visus 3 baudų metimus.

„Mes turime dar daug dirbti, tačiau epizodais žaidėme visai gerai. Rungtynių pabaigoje tiesiog nepataikėme kelių metimų, priėmėme keletą neteisingų sprendimų ir turėtume labiau pasitikėti vienas kitu. Aš manau, kad tai ateis“, – teigė po metų pertraukos į NBA lygą grįžęs 25 metų lietuvis.

22 taškus į svečių krepšį įmetė Andrea Bargnani, 16 – Jarrettas Jackas, 13 – Leandro Barbosa, 9 – DeMaras DeRozanas, 8 – Davidas Andersenas.

22 taškais prie pergalės prisidėjo Wilsonas Chandleris, 19 – Amare'as Stoudemire'as (10 atkovotų kamuolių), 15 – Raymondas Feltonas, 12 – Danilo Gallinari, 11 – Landry Fieldsas, 10 – Toney Douglasas.