2009 01 08

Kleizos indėlis į pergalę – 21 taškas

Įtikinamą pergalę šiąnakt NBA pirmenybėse iškovojo Denverio „Nuggets“ komanda. Ji namie 108:97 (27:21, 32:27, 24:24, 25:25) įveikė Majamio „Heat“ krepšininkus.
Linas Kleiza
Linas Kleiza / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pergalingą pranašumą „Nuggets“ susikrovė dar pirmoje mačo dalyje. Nuo pat rungtynių pradžios šeimininkai šovė į priekį ir sužaidus 3 minutes Linas Kleiza taikliu tritaškiu padidino Denverio ekipos persvarą iki 9 taškų – 11:2.

Ketvirto kėlinio viduryje „Heat“ krepšininkams buvo pavykę grėsmingai priartėti – 85:82, tačiau tada šeimininkai pelnė 5 taškus be atsako ir vėl pabėgo į priekį (90:82).

Starto penkete Carmelo Anthony vietą užėmęs Linas Kleiza per 35 minutes pelnė 21 tašką (2/7 dvitaškių, 4/6 tritaškių, 5/5 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 2 kartus suklydo.

„Nuggets“: Linas Kleiza 21, Chauncey Billupsas 21, J.R.Smithas 21, Nene 14, Kenyonas Martinas 14 (8 atk. kam.).

„Heat“: Dwyane‘as Wade‘as 31, Shawnas Marionas 25 (13 atk. kam.), Michaelas Beasley 12, Mario Chalmersas 12 (7 rez. perd., 7 kld.), Udonis Haslemas 10.