Kobe Bryantas išgelbėjo „Lakers“ nuo pralaimėjimo Lino Kleizos „Raptors“

Linas Kleiza ir Demaras DeRozanas bando sustabdyti Kobe Bryantą.
AP/Scanpix nuotr. / Linas Kleiza ir Demaras DeRozanas bando sustabdyti Kobe Bryantą.
0

Kobe Bryantas dar kartą įrodė esąs neprilygstamas lemiamų rungtynių akimirkų specialistas. Los Andželo „Lakers“ (16-12) lyderis per paskutinę minutę įmetė 6 taškus ir išgelbėjo svečius nuo pralaimėjo Lino Kleizos atstovaujamai Toronto „Raptors“ – 94:92 (34:20, 20:27, 19:21, 21:25).

„Lakers“ mačą galėjo užbaigti ir be dramos, nes pirmajame kėlinyje turėjo net 18 taškų persvarą (29:11), tačiau savo žiūrovų akivaizdoje žaidę „Raptors“ sugebėjo atsitiesti.

Negana to, likus žaisti mažiau nei dvi minutes po dvitaškį įmetė Linas Kleiza ir Jose Calderonas, o „Raptors“ atrodė arčiau pergalės (90:86). L.Kleiza galėjo dar padidinti persvarą, bet jo tritaškis skriejo pro šalį, skirtingai, nei K.Bryanto per lietuvio rankas.

Kitos atakos metu L.Kleiza suklydo, o Metta World Peace sugrąžino persvarą „Lakers“ (90:91).

Karjeros rungtynes NBA lygoje sužaidęs J.Calderonas vėl išvedė „Raptors“ į priekį (92:91), bet tada „Lakers“ išgelbėjo K.Bryantas. Nors „Raptors“ žinojo, kas atakuos krepšį ir visą dėmesį gynyboje skyrė sustabdyti būtent K.Bryantą, tačiau šis vis tiek pataikė sudėtingą dvitaškį, iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei 4 sekundėms (92:93).

Šansą išsigelbėti „Raptors“ paleido vėjais, per penkias sekundes nesugebėję išsimesti kamuolio iš užribio, o „Lakers“ pergalę vienu baudos metimu įtvirtino K.Bryantas (92:94). Desperatiškas paskutinis „Raptors“ tritaškis net nelietė lanko.

L.Kleiza vėl buvo vienas „Raptors“ lyderių. Nors mačą pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolo, lietuvis sužaidė 27 minutes, o per jas įmetė 15 taškų (5/6 dvit., 1/5 trit., 2/2 baud.). Puolėjas taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir dukart suklydo.

„Raptors“: Jose Calderonas 30, Linas Kleiza 15, Leandro Barbosa 12, Edas Davisas 9 (8 atk. kam.), Demaras DeRozanas 8 (7 rez.. perd.).

„Lakers“: Kobe Bryantas 27, Pau Gasolis 16 (17 atk. kam., 6 rez. perd.), Andrew Bynumas 14,  Metta World Peace 9.