2010 01 02

Kobe dar kartą išplėšė pergalę „Lakers“ paskutinę sekundę (video, visi rezultatai)

Los Andželo „Lakers“ ekipos gelbėtoju ir vėl tapo Kobe Bryantas. Būtent gynėjo metimas paskutinę sekundę lėmė „Lakers“ pergalę šiąnakt vykusiose rungtynėse, kuriose „Lakers“ savo aikštelėje 109:108 (23:28, 26:36, 30:22, 30:22) palaužė Sakramento „Kings“ krepšininkus.
K.Bryantas nugalėtojams pelnė 40 taškų
K.Bryantas nugalėtojams iš viso pelnė 39 taškus. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Baigiantis antrajam kėliniui „Kings“ pranašumas siekė net 20 taškų (60:40), tačiau net ir atsilikinėdami tokiu didžiuliu skirtumu, Los Andželo krepšininkai nepasidavė.

Po ilgosios pertraukos jau iniciatyva priklausė „Lakers“ ekipai. Lamaro Odomo vedami šeimininkai trečiąjį kėlinį pradėjo spurtu 13:2 ir skirtumas ištirpo iki 4 taškų (62:66).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 4,8 sek. Imeka Udoka turėjo puikią galimybę padidinti „Kings“ pranašumą iki 5 taškų, tačiau krepšininkas prametė abi baudas bei paliko šansą varžovams.

Parengti paskutinę ataką Philas Jacksonas paprašė minutės pertraukėlės, kuri pasiteisino. Bryantas gavo kamuolį visiškai laisvas ir aidint sirenai gynėjo išmestas kamuolys perskrodė „Kings“ ekipos tinklelį.

Paskutinį kartą „Lakers“ ekipai panaikinti didesnį nei 20 taškų deficitą ir iškovoti pergalę buvo pavykę 2006-aisias, kuomet „Lakers“ panaikino 21 taško Hiustono „Rockets“ komandos pranašumą iš po dviejų pratęsimų išplėšė pergalę.

Bryantas šiame mače iš viso pelnė 39 taškus (8/20 dvitaškių, 5/7 tritaškių) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“: Kobe Bryantas 39, Lamaras Odomas 20 (10 atk. kam.), Pau Gasolis 17 (16 atk. kam.), Andrew Bynumas 16.

„Kings“: Spenceris Hawesas 30 (11 atk. kam.), Omri Casspi 23, Beno Udrhas 19 (13 rez. perd.), Imeka Udoka 13, Sergio Rodriguezas 9, Donte Greene‘as 8.