2012 01 04

Kovoje dėl kelialapio į LKF finalo ketvertą „Pieno žvaigždės“ palaužė „Rūdupį“

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) DNB taurės III-ojo etapo varžybose Pasvalio „Pieno Žvaigždžių“ krepšininkai namuose 59:57 (21:21 19:13 8:16 11:17) palaužė Prienų „Rūdupį“.
Gintaras Kadžiulis
Gintaras Kadžiulis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos vasario 1 d. Prienuose.

Didžiąją rungtynių dalį iniciatyvą savo rankose turėjo pasvaliečiai, kurie po dviejų kėlinių buvo įgyję 6 taškų pranatumą, tačiau trečiąjį kėlinį pralaimėjo rezultatu 8:16, kas lėmė tai, jog „Rūdupis“ išsiveržė į priekį. Ketvirtojo ketvirčio pradžioje svečiai iš Prienų dar buvo padidinę savo pranašumą iki 7 taškų (48:55), visgi „Pieno Žvaigždės“ spurtavo 7:0 ir išlygino rezultatą (55:55). Per likusį laiką vyko atkakli kova, o bene svarbiausia akimirka tapo Trevono Hugheso perimtas kamuolys, likus žaisti 48 sekundėms, po kurio sekė jo paties dėjimas į krepšį – jis išvedė pasvaliečius į priekį, o per likusį laikas nė viena komanda pasižymėti nesugebėjo.

„Pieno Žvaigždžių“ naujokas Gytis Sirutavičius per 5 žaidimo minutes į krepšį nemetė, perėmė 1 ir prarado 2 kamuolius bei 2 sykius pažeidė taisykles.

„Rūdupio“ gretose jau rungtyniavo iki šiol traumą besigydęs Saulius Kuzminskas. Jis aikštėje praleido 12 minučių, o per jas pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei 2 kartus prasižengė.

„Pieno Žvaigždės“: Trevonas Hughesas (4/7 trit., 4 per. kam.) 19, Saulius Kulvietis 12, Eimantas Bendžius (6 atk. kam.) 10, Žydrūnas Kelys 7.

„Rūdupis“: Simas Buterlevičius (5 atk. kam.) 12, Gediminas Orelikas (6 atk. kam.) 11, Edgaras Želionis 10, Gintaras Kadžiulis 8.