Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2013 06 11, 16:28

Krepšininkė Gintarė Petronytė: „Nustebau sužinojusi, kad žaisiu 100-ąsias rungtynes rinktinėje“

Lietuvos moterų rinktinės vidurio puolėjai Gintarei Petronytei dar tik 24 metai, tačiau nacionalinėje komandoje ji jau sužaidė 100 rungtynių. 100-uoju tapo pirmadienį Panevėžio „Cido“ arenoje įvykęs „KG Group“ taurės turnyro mačas su Švedija.
Gintarė Petronytė
Gintarė Petronytė / LKF/V Mikaičio nuotr.

Kai prieš rungtynes buvo paskelbta, kad netrukus bus pasveikinta G.Petronytė, krepšininkė neslėpė nuostabos, nes tik tada ir sužinojo, kad žais 100-ąsias rungtynes.

„Taip, labai nustebau. Net neįsivaizdavau, kiek rungtynių esu sužaidusi rinktinėje, — prisipažino vidurio puolėja. — Man tai buvo labai maloni staigmena. Norėčiau rinktinėje sužaisti dar tiek ir dar daugiau.“

G.Petronytė puikiai prisimena pirmąsias oficialias savo rungtynes nacionalinėje komandoje. Bet kuriai krepšininkei toks debiutas paliktų neišdildomų įspūdžių.

„Mano pirmosios rungtynės buvo pasaulio čempionate Brazilijoje su JAV rinktine. Tai buvo kažkas neįtikįtino.... Tų rungtynių nepamiršiu niekada. Esu labai dėkinga treneriui Algirdui Paulauskui už suteiktas galimybes“, — pasakojo krepšininkė.

Simboliška, kad būtent A.Paulauskas aukštaūgei ir įteikė gėlių puokštę prieš 100-ąjį jos mačą rinktinėje.

G.Petronytė jau minėtas rungtynes su JAV ekipa Brazijoje vadina labiausiai įsiminusiomis per visą karjerą rinktinėje. Toliau, kaip būdinga sportininkams ir aistruoliams, įvairius laimėjimus dažnai užgožia skaudesni prisiminimai.

„Taip pat niekaip negaliu pamiršti praėjusio Europos čempionato, — neslėpė krepšininkė. — Tuomet labai sėkmingai pradėjome varžybas, bet vėliau kritome labai skaudžiai.“

Lietuvos rinktinė šiandien sužais paskutines kontrolines rungtynes prieš Europos čempionatą. Mūsiškės Panevėžio „Cido“ arenoje 18 valandą susitiks su Japonijos komanda (įėjimas – nemokamas). Šio mačo baigtis lems ir viso „KG Group“ taurės turnyro laimėtojas.

Japonės žaidžia specifiniu stiliumi, su kuriuo mūsiškėms Europos čempionate neteks susidurti. Galima būtų neskirti didelio dėmesio šiam mačui ir visą dėmesį skirti savo derinių tobulinimui, tačiau G.Petronytė tvirtina, kad komanda labai nori laimėti.

„ƒPrieš keletą dienų jau žaidėme su japonių komanda uždaras rungtynes, tad varžovės jau kiek pažįstamos. Norisi laimėti ir pergalingai užbaigti pasirengimą Europos čempionatui. Tuo labiau, kad žaidžiame namie. Sieksime pergalės, bet manau, kad svarbiausios pergalės mūsų laukia Prancūzijoje“, — tvirtino G.Petronytė.

Krepšininkės, Lietuvos rinktinėje sužaidusios 100 ir daugiau rungtynių:

1. Rima Valentienė — 196
2. Lina Brazdeikytė — 186
3. Lina Dambrauskaitė — 182
4. Agnė Abromaitė — 174
5. Jurgita Štreimikytė-Virbickienė — 157
6. Sandra Valužytė-Linkevičienė — 150
7. Eglė Šulčiūtė — 139
8. Irena Baranauskaitė-Vizbarienė — 132
9. Jolanta Vilutytė — 125
10. Aušra Bimbaitė — 123
11. Reda Aleliūnaitė-Jankovska — 112
12. Rasa Kreivytė — 110
13. Dalia Kurtinaitienė — 108
14. Loreta Berūkštienė — 106
15. Gintarė Petronytė — 100

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek