Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 23d. 15:47

Krepšinio bendruomenė atsisveikino su vienu geriausių pasaulio teisėjų Virginijumi Dovidavičiumi

Atsisveikinimas su Virginijumi Dovidavičiumi
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Atsisveikinimas su Virginijumi Dovidavičiumi

Ketvirtadienį atsisveikinti su vienu iškiliausių pasaulio krepšinio teisėjų, golfo pradininku Lietuvoje, visų už principingumą ir tikslo siekimą gerbiamu Virginijumi Dovidavičiumi Kaune susirinko artimieji, draugai, gausus būrys sporto bendruomenės atstovų. Jie velionį paskutinėje kelionėje palydėjo į Karmėlavos kapines.

Eidamas 49-uosius V.Dovidavičius mirė pralaimėjęs trejus metus trukusią kovą su vėžiu. Atrodė, kad sunkią ligą jau buvo pavykę įveikti. Sporto entuziastas sugrįžo į krepšinio aikštelę ir teisėjavo aukščiausio lygio rungtynėms. Tačiau klastinga liga sugrįžo ir jau nebepaleido.

Žurnalistas Vidas Mačiulis atsiminė, kad, atrodytų, dar visai neseniai Virginijus jam sakęs, kad yra sukaupęs daug įdomios medžiagos ir turįs daug ką papasakoti sportu besidomintiems žmonėms. Tačiau tuo metu neturėjęs laiko ir atidėjęs tai ateičiai. Jo kolega Romualdas Brazauskas sakė, kad „Virgis dar neplanavo baigti teisėjo karjeros“, buvo nusiteikęs ir toliau, kaip pripratęs, aktyviai ir tikslingai dirbti.

Pagerbti vieno geriausių visų laikų Lietuvos teisėjų atvyko Virginijaus kolegos teisėjai Kęstutis Pilipauskas ir Tomas Jasevičius, šiemet krepšininko karjerą baigęs Mindaugas Žukauskas, Kauno „Žalgirio“ veteranai Anatolijus Čupkovas, Gediminas Budnikas, Virginijus Jankauskas, masažuotojas Juozas Petkevičius, Lietuvos moterų krepšinio lygos direktorė Audra Ginelevičienė, Lietuvos krepšinio federacijos atstovas Paulius Motiejūnas, į politką pasukęs buvęs treneris Vydas Gedvilas ir daugelis kitų.

Laidotuvių koloną lydėjo būrys klubo „Moonlight knights“ baikerių, nes V.Dovidavičius labai domėjosi motociklais ir dalyvaudavo motociklininkų sąmbūriuose.

V.Dovidavičius buvo visame pasaulyje pripažintas teisėjas, kurio žiniomis ir kvalifikacija niekas neabejojo. Kauniečio gebėjimai įvertinti kvietimais švilpti svarbiausiuose pasaulio krepšinio turnyruose – Europos ir pasaulio čempionatuose, Europos taurių turnyruose, Eurolygoje, 2004 m. Atėnų olimpinėse žaidynėse.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 24sek