Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Krepšinis dalinasi didelių sporto renginių organizavimo patirtimi

KKSD direktorius Klemensas Rimšelis
A.Pliadžio nuotr. / KKSD direktorius Klemensas Rimšelis
Šaltinis: 15min
0
A A

„Gebėjimus organizuoti didelį sporto renginį parodo ne tik sklandi paties renginio eiga, bet ir darbas jam pasibaigus – ne mažiau svarbu viską suskaičiuoti, įvertinti, apibendrinti ir patirtį bei žinias perduoti kitiems, tuo labiau, kai matai aiškią perspektyvą dideliems sporto renginiams Lietuvoje ar netgi bendrai trijose Baltijose šalyse“, – mokslinės studijos „Mokymasis iš patirties – Eurobasket 2011“ pristatyme sakė Kūno kultūros ir sporto departamento direktorius Klemensas Rimšelis.

Visuomenei studijoje surinkta ankstesnių Europos vyrų krepšinio čempionatų, nuo 2003 metų, organizavimo patirtis, pateikiama čempionato konkurso bei renginio organizavimo tvarka, „Eurobasket 2011“ pasirengimo etapai, žmonių išteklių valdymo patirtis, taip pat asmeninė organizacinio komiteto narių teigiama ir neigiama patirtis, patarimai. Studijos ir knygos autoriai – Lietuvos kūno kultūros akademijos docentė Vilma Čingienė ir „EuroBasket 2011“ organizacinio komiteto vadovas Mindaugas Špokas. Leidinį galima rasti šalies bibliotekose.

A.Pliadžio nuotr./Mindaugas Špokas
A.Pliadžio nuotr./Vilma Čingienė ir Mindaugas Špokas

Tokia analizė sporto srityje atlikta pirmą kartą. Pasak M. Špoko, ši knyga, jos struktūrinės dalys yra tam tikras susistemintas šablonas, projekto vadovas būsimiems didelio masto renginiams – ne vien sporto, nes renginių organizavimo, žmogiškųjų resursų valdymo principai yra bendri.

Departamento vadovas K. Rimšelis taip pat pabrėžė, jog svarbi ir neseniai pristatyta „Eurobasket2011“ ataskaita indėlio į Lietuvos ekonomiką knyga: „Tai tam tikras postūmis ir mums kaip valstybei pradėti skaičiuoti sporto indėlį į ekonomiką. Tuomet atsiranda argumentai, galima pamatyti valstybės investicijų į sporto sferą grįžtamąjį ryšį“. Kūno kultūros ir sporto departamentas jau sutarė su Statistikos departamentu pradėti tokią analizę ir tam tikrus duomenis turėti jau iki Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos tarybai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek