Kšyštofas Lavrinovičius pateko į naudingiausių Eurolygos turo žaidėjų penketuką

Naudingiausiu Eurolygos antrojo turo krepšininku tapo Nancy SLUC ekipos lyderis Nicola Batumas, kuris surinko 36 naudingumo balus.
Kšyštofas Lavrinovičius
Kšyštofas Lavrinovičius / FIBA/Liusjeno Kulbio nuotr.

NBA lokauto metu tėvynėje nusprendęs rungtyniauti puolėjas mače su Bilbao „Bizkaia Baskets“ klubu per 39 žaidimo minutes pelnė 26 taškus (6/15 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 11/12 baudos metimai), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 11 varžovų pražangų ir 5 sykius suklydo.

Antrąją-trečią vietas pasidalijo Zagrebo „Zagreb“ vidurio puolėjas Seanas May'us ir Pirėjo „Olympiacos“ puolėjas Georgios Printezis. Abu krepšininkai surinko po 31 naudingumo balą.

4-5 pasidalijo Sienos „Montepaschi“ legionierius Kšyštofas Lavrinovičius ir Stambulo „Anadolu Efes“ puolėjas Ersanas Ilyasova.

21 minutę žaidęs lietuvis pasižymėjo 12 taškų (2/3 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 5/7 baudos metimai), atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, prarado 2 kamuolius, 2 kartus prasižengė, išprovokavo 9 varžovų pražangas ir surinko 27 naudingumo balus.