Publikuota: 2009 lapkričio 26d. 13:57

Kuklus Ilgausko indėlis į „Cavaliers“ pergalę (video)

L.Jamesas pelnė 34 taškus
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / L.Jamesas pelnė 34 taškus.

Vienuoliktą pergalę penkioliktose NBA reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Klivlando „Cavaliers“ klubas su Žydrūnu Ilgausku. Trečiadienį svečiuose „Cavaliers“ krepšininkai 98:88 nugalėjo Detroito „Pistons“ komandą, kuriai tai buvo šešta nesėkmė iš eilės.

Vietoj peties traumą besigydančio Shaquille'o O'Nealo starto penkete šeštąjį mačą iš eilės žaidęs lietuvis pelnė 2 taškus, po krepšiais atkovojo 4 kamuolius, blokavo du varžovų metimus bei penkiskart prasižengė. Per beveik 25 žaidimo minutes (24:52) Ž.Ilgauskas pataikė vienintelį dvitaškį iš keturių.

Svariausiai prie pergalės prisidėjusio LeBrono Jameso sąskaitoje – 34 taškai, 8 po krepšiais sugriebti kamuoliai bei 7 rezultatyvūs perdavimai. „Cavaliers“ lyderis 30 ir daugiau taškų pelnė jau penktame mače iš eilės.

14 taškų į arenos šeimininkų krepšį įmetė Maurice'as Williamsas, po 13 – Anthony Parkeris ir Danielis Gibsonas, 11 – Jamario Moonas. „Pistons“ gretose rezultatyviausiai žaidė Rodney Stuckey (25 tšk.).

Kitose rungtynėse namie „Hornets“ krepšininkai po pratęsimo 102:99 (20:30, 19:17, 29:23, 23:21, 11:8) nugalėjo Milvokio „Bucks“ ekipą.

Lietuvis nugalėtojams vėl pelnė 6 taškus, po krepšiu atkovojo 7 kamuolius bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, triskart suklydo bei kartą prasižengė. Per 26 su puse žaidimo minutės (26:27) D.Songaila pataikė 3 dvitaškius iš 6.

27 taškais prie pergalės prisidėjo Davidas Westas (10 atkovotų kamuolių), 18 – Darrenas Collisonas, 13 – Devinas Brownas, 10 – Predragas Stojakovičius. Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Luke'as Ridnouras (23 tšk.) ir Hakimas Warrickas (22 tšk.).