TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kūno kultūros mokytoja tapusi Jurgita Štreimikytė-Virbickienė moksleiviams akcentavo pagarbos vienas kitam ir autoriteto klausimus

Jurgita Štreimikytė-Virbickienė su moksleiviais
Organizatorių nuotr. / Jurgita Štreimikytė-Virbickienė su moksleiviais
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienį viena ryškiausių Lietuvos moterų krepšinio žvaigždžių – Jurgita Štreimikytė-Virbickienė lankėsi Lazdijų rajono mokykloje, kurios dešimtokams ji vedė čempionišką kūno kultūros pamoką.

Vienos iš trijų socialinį projektą „Ateities čempionai“ vykdančių sporto žvaigždžių apsilankymas Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijoje buvo pagrindinis sportininkių ir UAB „Vesiga“ projekto metu skelbto konkurso „10 žingsnių, kaip tapti čempionu” prizas.

Susitikimo su konkurso laureatais metu legendinė krepšininkė parodė krepšinio gudrybes, atskleidė sportines paslaptis, mokė taisyklingo apšilimo prieš treniruotę bei kartu su moksleiviais sužaidė krepšinį. Pasak J.Štreimikytės-Virbickienės, mokiniai buvo labai šaunūs ir stengėsi taisyklingai atlikti visus rodomus pratimus.

„Mokiniams parengiau pakankamai intensyvią treniruotę po kurios visi kartu dar ir sužaidėme krepšinį. Žaidimo metu buvo malonu matyti, kad prieš tai išsakyti patarimai liko išgirsti ir mokiniai parodė puikius savo sugebėjimus. Pasibaigus pamokai, stengiausi pristatyti tai, kas yra svarbiausia, norint tapti savo srities čempionu bei akcentuoti sporte itin svarbų pagarbos vienas kitam ir autoriteto klausimus“, – pasakojo J. Štreimikytė-Virbickienė.

Pamoka su čempione buvo pratęsta susėdimu bendrai diskusijai prie sveikatingumo pietų stalo. Pokalbio su čempione metu moksleiviai sužinojo apie tinkamus užkandžius po sporto bei vandens svarbą. Sportininkė taip pat įteikė mokiniams projekto „Ateities čempionai“ atmintines bei dalino jiems autografus. Susibičiuliavę su krepšininke mokiniai taip pat nusprendė palikti savo atsiminimą sportininkei ir visi kartu pasirašė ant krepšininkės marškinėlių.

Tai buvo jau trečiasis, iš planuojamų penkių, trijų kartų čempionių apsilankymas mokyklose. Kiekviena sportininkių jau vedė pamokas Joniškio, Pasvalio ir Lazdijų rajono mokyklose, o netrukus aplankys ir Vilniaus bei Juodkrantės moksleivius.

Pamoka su čempione yra pagrindinis prizas, dėl kurio beveik pusmetį rungėsi daugiau nei trisdešimties Lietuvos mokyklų 5–10 klasių moksleiviai, dalyvavę trijų kartų čempionių – legendinės krepšininkės Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės, pasaulio dviračių treko čempionės Simonos Krupeckaitės bei vienos perspektyviausių Lietuvos bėgikių Eglės Balčiūnaitės – vykdomo projekto „Ateities čempionai“ paskelbtame konkurse „10 žingsnių, kaip tapti čempionu“.

Konkurso metu moksleivių buvo prašoma kūrybiškai pristatyti viziją, kokių taisyklių, principų ar normų turėtų laikytis kiekvienas, siekiantis tapti čempionu. Laureatėmis paskelbtos penkios mokyklos: 5–6 klasių grupės – Joniškio raj. Gasčiūnų pagrindinės mokyklos šeštokai; 7–8 klasių kategorijos – Pasvalio Svalios pagrindinė mokykla, kuriai pamoką su čempione iškovojo septintokų parengtas darbas; 9–10 klasių grupėje – Lazdijų rajono savivaldybės Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija. Papildomos kategorijos „Už taiklumą“ laureate tapo Juodkrantės L.Rėzos jūrų kadetų mokykla, o kategorijoje „Už kūrybiškumą“ laureate tapo Vilniaus Minties gimnazija.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 24sek