2014 12 05

Kyrie Irvingas įmetė 37 taškus ir „Cavaliers“ laimėjo penktą kartą iš eilės

NBA lygos reguliariajame sezone sužaistos trejos rungtynės, kuriose pergales šventė „Cleveland Cavaliers“, „Portland Trail Blazers“ ir „Golden State Warriors“.
Kyrie Irvingas
Kyrie Irvingas / „Scanpix“/AP nuotr.

„Cleveland Cavaliers“ (10/7) krepšininkai išvykoje 90:87 (25:24, 25:29, 18:20, 22:14) įveikė „New York Knicks“ (4/16) ir pasiekė penktąją iš eilės pergalę.

Likus žaisti 4 minutes tritaškį pataikęs LeBronas Jamesas persvėrė rezultatą „Cavaliers“ naudai – 86:85. Netrukus dar du tašku įmetė Kyrie Irvingas, dvitaškiu atsakė Amare'as Stoudemire'as ir per likusias 3 minutes komandos niekaip nesugebėjo įmesti.

Likus 17 sek. iki mačo pabaigos „Cavaliers“ treneris Davidas Blattas paprašę minutės pertraukėlės ir patikėjo K.Irvingui metimą. Jis įmetė dvitaškį likus žaisti 10 sek., o Carmelo Anthony bandymas paskutinę akimirką išlyginti rezultatą tritaškiu buvo nesėkmingas.

Sezono rezultatyvumo rekordą pasiekęs K.Irvingas įmetė net 37 taškus. Jis iš pradžių nesutiko su D.Blatto minutės pertraukėle, norėdamas viską užbaigti pats.

„Tiesiog situaciją mačiau kitaip, bet tai yra žaidimo dalis. Jis paprašė minutės pertraukėlės, pasitikėjo manimi rungtynių pabaigoje ir, manau, kad vis geriau vienas prie kito priprantame“, – sakė mačo didvyris K.Irvingas.

„Neįtikėtina. Kai tik mums reikėdavo taškų, jis įmesdavo, kai tik mums reikėdavo iš kažkur pasisemti energijos – jis jos suteikdavo“, – po mačo apie K.Irvingo žaidimą sakė L.Jamesas, kuris perėmė įžaidėjo pareigas ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Cavaliers“: K.Irivingas (9/12 dvit., 3/6 trit., 10/11 baud.) 37, L.Jamesas (1/6 trit., 12 rez. perd.) 19, K.Love'as (11 atk. kam.) 11.

„Knicks“: T.Hardaway Jr. (4/8 trit.) 20, A.Stoudemire'as (8/13 dvit., 9 atk. kam.) 18, Q.Acy (6/8 dvit.) 15, C.Anthony (3/14 dvit., 1/5 trit., 10 atk. kam.) 9.

Kitose rungtynėse „Portland Trail Blazers“ (15/4) namie 88:82 (16:14, 22:19, 24:26, 26:23) įveikė „Indiana Pacers“ (7/12), o „Golden State Warriors“ (16/2) taip pat savo aikštėje 112:85 (22:28, 31:12, 27:26, 32:19) sutriuškino „New Orleans Pelicans“ (8/9).

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas