2015 03 13

Kyrie Irvingas įmetė 57 taškus, o „Cavaliers“ tik po pratęsimo įveikė NBA čempionus

Antrąją vietą Rytų konferencijoje užimantis „Cleveland Cavaliers“ (42/25) klubas itin atkakliose rungtynėse išvykoje 128:125 (30:31, 32:33, 17:20, 31:26, 18:15) tik po pratęsimo įveikė NBA čempionų titulą ginančius „San Antonio Spurs“ (40/24) krepšininkus.
LeBronas Jamesas ir Kyrie Irvingas
LeBronas Jamesas ir Kyrie Irvingas / „Scanpix“/AP nuotr.

Prisijunkite prie daugiau kaip 11 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

Net 57 taškus įmetęs ir visus 7 tritaškius pataikęs „Cavaliers“ įžaidėjas Kyrie Irvingas pagerino karjeros rezultatyvumo rekordą. 9 taškus krepšininkas pelnė lemiamomis minutėmis, per kurias ekipa išplėšė pratęsimą.

Likus žaisti 31 sek. K.Irvingas per Danny Greeno rankas smeigė tritaškį (107:110), Kawhi Leonardas prametė abu baudų metimus ir K.Irvingas įsmeigė dar vieną tritaškį bei išlygino rezultatą – 110:110. Per pratęsimą K.Irvingas ir toliau siautėjo bei surinko 11 iš 18 savo komandos taškų.

Neblogai sekėsi ir LeBronui Jamesui, kuris įmetė 31 tašką, tačiau viso mačo metu turėjo itin sunkiai kautis prieš K.Leonardą. Krepšininkai ne kartą apsikeitė alkūnėmis, nevengė vienas prieš kitą žaisti šiurkštokai.

Tai buvo antrosios ir paskutinės ekipų tarpusavio rungtynės šį sezoną. Pirmąjį mačą 92:90 buvo laimėję „Spurs“ krepšininkai.

„Spurs“: T.Parkeris (15/22 dvit., 0/1 trit., 1/3 baud., 5 atk. kam., 6 rez. perd.) 31, K.Leonardas (8/11 dvit., 9 atk. kam.) ir D.Greenas (5/10 trit.) po 24, T.Duncanas (7/11 dvit., 11 atk. kam., 8 rez. perd.) 18.

„Cavaliers“: K.Irvingas (13/25 dvit., 7/7 trit., 10/10 baud.) 57, L.Jamesas (7/14 dvit., 3/6 trit., 8/10 baud., 7 rez. perd.) 31, T.Thompsonas (9 atk. kam.) 12, T.Mozgovas 10.