2009 01 18

L.Kleiza sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) šeštadienį įvyko devyni susitikimai. Penkiuose iš jų pergales šventė svečiuose rungtyniavusios ekipos.
Linas Kleiza
Linas Kleiza / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 NBA Denver Nuggets

Antrą mačą iš eilės puikiai sužaidęs Linas Kleiza pasiekė asmeninį šio sezono rezultatyvumo rekordą, tačiau jo komanda buvo sutriuškinta. Denverio „Nuggets“ (27 perg./14pral.) klubas namuose 88:106 (23:26, 25:21, 22:32, 18:27) nusileido Orlando „Magic“ (33/8) krepšininkams, iškovojusiems jau septintą pergalę iš eilės.

Ant atsarginių žaidėjų suolelio rungtynes pradėjęs L.Kleiza per 37 minutes surinko 26 taškus (6/8 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 5/6 baudų) ir buvo rezultatyviausias savo komandoje bei vienu tašku pagerino asmeninį šio sezono rezultatyvumo rekordą. Lietuvos rinktinės puolėjas taip pat sugriebė 5 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir 3 kartus pažeidė taisykles.

Chauncey Billupsas (1/4 tritaškių) pridėjo 18, Kenyonas Martinas – 10, J.R.Smithas (1/5 tritaškių) – 9 taškus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 31 tašką (5/9 tritaškių) surinkęs Hidayetas Turkoglu. Jameeras Nelsonas ir Rashardas Lewisas (3/5 tritaškių) pelnė po 23 taškus. Dwighto Howardo sąskaitoje – 14 taškų (5/15 dvitaškių), 20 atkovotų kamuolių ir 3 blokuoti metimai.

Kitų susitikimų rezultatai:

Šarlotės „Bobcats“ (16/24) – Portlando „Trail Blazers“ (24/16) 102:97 po pratęsimo;

Detroito „Pistons“ (22/17) – Naujojo Orleano „Hornets“ (24/13) 85:91;

Niujorko „Knirks“ (15/24) – Filadelfijos „76ers“ (20/20) 97:107;

Čikagos „Bulls“ (18/23) – San Antonijaus „Spurs“ (23/16) 87:92;

Hiūstono „Rockets“ (25/16) – Majamio „Heat“ (21/18) 93:86;

Dalaso „Mavericks“ (23/17) –  Jutos „Jazz“ (24/17) 115:108;

Los Andželo „Clippers“ (9/30) – Milvokio „Bucks“ (20/23) 101:92;

Naujojo Džersio „Nets“ (19/22) – Bostono „Celtics“ (33/9) 85:105.