2012 10 22

„Lakers“ ir toliau neranda pergalių recepto

NBA žvaigždė Dwightas Howardas po traumos galiausiai pasirodė ant parketo, tačiau jo debiutas Los Andželo „Lakers“ komandoje nebuvo sėkmingas. Šeštose ikisezoninėse NBA rungtynėse „Lakers“ 92:99 (29:28, 28:18, 15:28, 20:25) nusileido Sakramento „Kings“.
Dwightas Howardas
Dwightas Howardas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Lakers“ per šešerias kontrolines rungtynes vis dar neiškovojo nė vienos pergalės.

„Staples Center“ arenoje vykusiame mače „Lakers“ ekipą palaikė beveik 19 tūkst. sirgalių, o komandos strategas Mike'as Brownas darė viską, kad krepšininkai aistruolius pradžiugintu pirmąja pergale.

Prasidėjus trečiajam mačo ketvirčiui po Kobe Bryanto dvitaškio „Lakers“ buvo įgijusi net 13 taškų pranašumą 59:46. Tačiau ketvirtame kėlinyje svečiai kvėpavo į nugarą Los Andželo atstovams.

Vis dėlto atrodė, kad D.Howardo debiutas bus pažymėtas pergale, tačiau šventę Los Andžele „sugadino“ varžovo  DeMarcuso Cousinso žaidimas. Aukštaūgis krepšininkas paskutinę minutę pelnė 4 taškus iš eilės, persvėrė rezultatą ir paliko „Lakers“ be pergalių.

Aikštės šeimininkai prarado 22 kamuolius, iš kurių net 18 varžovams padovanojo starto penketo krepšininkai.

Starto penkete susitikimą pradėjęs D.Howardas per 33 minutes surinko 19 taškų ir sugriebė 12 atšokusių kamuolių.

Kobe Bryantas pralaimėjusiems pelnė 21, Pau Gasolis ir Metta World Peace – po 14 taškų.
Nugalėtojams DeMarcusas Cousinsas ir Aaronas Brooksas surinko po 16, Marcusas Thorntonas – 15, Tyreke'as Evansas – 12 taškų.

Dar vieną pergalę ikisezoninėse rungtynėse iškovojo Filadelfijos „76ers“ krepšininkai, svečiuose 88:79 (21:22, 30:19, 15:21, 22:17) pranokę penktą nesėkmę iš aštuonių mačų patyrusią Bostono „Celtics“ .

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 20 taškų pelnęs Dorellas Wrightas.

Be minėtų dvikovų sekmadienį sužaisti dar du  mačai: Denverio „Nuggets“ ekipa 101:108 (19:30, 31:27, 31:24, 20:27) nusileido Oklahomos „Thunder“ krepšininkams, oSan Antonijaus „Spurs“ pralaimėjo Orlando „Magic“ 100:104 (24:22, 17:28, 31:29, 28:25).

Pralaimėjusiems po 12 surinko Rajonas Rondo ir Kevinas Garnettas.