2009 06 12

„Lakers“ jau matuojasi čempionų žiedus (video)

Ketvirtose NBA finalo rungtynėse „Los Angeles Lakers“ ketvirtadienį svečiuose po pratęsimo 99:91 nugalėjo „Orlando Magic“ krepšininkus ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:1. Mačo didvyriu tapo Derekas Fisheris, pataikęs du lemiamus tritaškius.
Los Andželo komanda pabaigoje išplėšė pergalę
Los Andželo komanda pabaigoje išplėšė pergalę / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Los Andželo ekipos gynėjas D.Fisheris prametė pirmus savo penkis tritaškius, tačiau kai metė du svarbiausius – ranka nesudrebėjo. Pirmas jo tolimas šūvis likus žaisti 4,6 sekundės iki rungtynių pabaigos padėjo „Lakers“ išplėšti pratęsimą, o antrasis padėjo įtvirtini pranašumą per papildomą laiką.

Reuters/Scanpix nuotr./D.Fischerio tritaakiai sužlugdė Magic viltis ialyginti seriją
D.Fisherio tritaškiai sužlugdė „Magic“ viltis išlyginti seriją.

„Jo pasitikėjimas savo jėgomis – beribis. Manau, kad tiek paskutiniai tritaškiai pabaigoje jam buvo lengvesni nei kiti, kuriuos prametę“, – nba.com sakė „Lakers“ lyderis Kobe Bryantas. Jis nugalėtojams pelnė 32 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Aikštės šeimininkų komandoje išsiskyrė Hidayetas Turkoglu – 25 taškai. Dwightas Howardas pridėjo 16 taškų ir 21 atkovotą kamuolį. Pastarasis dar blokavo net 9 varžovų metimus, tačiau tragiškai metė baudos metimus – iš 14 pataikė vos 6.

D.Howardas prametė ir du lemiamus baudos metimus likus žaisti 11,1 sek. „Tiesiog nepataikiau. Kasdien treniruojuosiu ir metu baudos metimus, bet šįkart jie tiesiog nekrito“, – sakė jis. Penktąsias NBA lygos finalo serijos rungtynes komandos sekmadienį vėl žais Orlande.