„Lakers“ krepšininkai tęsia pralaimėjimų seriją

Kobe Bryantas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Kobe Bryantas
Šaltinis: Tritaskis.lt
0

Be pergalių pasiruošimą artėjančiam sezonui tęsia Los Andželo „Lakers“ (0/5) komandos krepšininkai. Mike‘ Browno auklėtiniai Las Vegase 98:103 (20:27, 26:23, 29:31, 23:22) turėjo pripažinti Sakramento „Kings“ (3/1) pranašumą.

„Lakers“ šiame mače vis dar vertėsi be Dwighto Howardo, tačiau vidurio puolėjas gali debiutuoti artėjančiose rungtynėse sekmadienį. Pranešama, jog viskas priklausys tik nuo daktarų verdikto.

Sakramento ekipa, kuri šiame mače nė karto nepirmavo daugiau nei aštuoniais taškais, pergalę užsitikrino paskutinėmis mačo minutėmis.

Likus žaisti kiek daugiau nei penkias minutes komandas skyrė trys taškai (85:88), bet „Kings“ po to laimėjo atkarpą 5-0 ir per likusį laikė išlaikė nedidelį pranašumą.

Mačo nugalėtojai varžovus stipriai pranoko pagal greitos atakos metu pelnytus taškus, kurių jie įmetė 28, o „Lakers“ vos 10.

„Lakers“: Kobe Bryantas 22 (7/12 dvit., 8/11 baud., 6 atk. kam.), Pau Gasolis ir Devinas Ebanksas po 20, Metta World Peace 10 (8 atk. kam.), Steve‘as Nashas 8 (6 rez. perd.), Antawnas Jamisonas 7.

„Kings“: Marcusas Thorntonas 19 (5/7 dvit., 2/4 trit., 3/3 baud.), DeMarcusas Cousinsas 18, Jimmeras Fredette ir Tyreke‘as Evansas po 14, Jamesas Johnsonas 12, Thomas Robinsonas ir Isaiahas Thomasas po 8.