Publikuota: 2010 sausio 3d. 17:07

Lavrinovičius ir Motiejūnas pelnė po lygiai taškų, tačiau pergalę šventė „Montepaschi“

Kšyštofas Lavrinovičius
„Scanpix“ nuotr. / K.Lavrinovičius prie pergalės pridėjo 11 taškų.

Italijos krepšinio lygos rungtynėse pergalę iškovojo Kšyštofo Lavrinovičiaus Sienos „Montepaschi“ ekipa, kuri išvykoje 92:80 (22:23, 25:19, 25:17, 20:21) nugalėjo Trevizo „Benetton“ komandą su Donatu Motiejūnu.

Nugalėtojams K.Lavrinovičius per 22 minutes surinko 11 taškų (4/6 dvitaškių, 1/3 tritaškių), atkovojo du kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė vieną kamuolį, blokavo metimą, 3 kartus suklydo ir 4 sykius pažeidė taisykles.

D.Motiejūnas per 23 minutes pelnė irgi 11 taškų (3/8 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 5/6 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo bei 2 kartus pažeidė taisykles.

„Montepaschi“ klubui ši pergalė buvo 12-a per tiek pat žaistų rungtynių. Sienos ekipa išliko vienvaldė čempionato lyderė.

Tuo tarpu 6 pralaimėjimą per 12 žaistų mačų patyręs „Benetton“ klubas nukrito į 9 pirmenybių rikiuotės vietą.

„Montepaschi“: Davidas Hawkinsas ir Terellas McIntyre`as po 19, Kšyštofas Lavrinovičius 11.

„Benetton“: Gary Nealas 25, Sandro Nicevičius, C.J.Wallace`as bei Donatas Motiejūnas po 11.