Tiesiogiai

Kandidatų spaudos konferencijos po pirmo Prezidento rinkimų turoKandidatų spaudos konferencijos po pirmo Prezidento rinkimų turo

2010 01 03

Lavrinovičius ir Motiejūnas pelnė po lygiai taškų, tačiau pergalę šventė „Montepaschi“

Italijos krepšinio lygos rungtynėse pergalę iškovojo Kšyštofo Lavrinovičiaus Sienos „Montepaschi“ ekipa, kuri išvykoje 92:80 (22:23, 25:19, 25:17, 20:21) nugalėjo Trevizo „Benetton“ komandą su Donatu Motiejūnu.
Kšyštofas Lavrinovičius
K.Lavrinovičius prie pergalės pridėjo 11 taškų. / „Scanpix“ nuotr.

Nugalėtojams K.Lavrinovičius per 22 minutes surinko 11 taškų (4/6 dvitaškių, 1/3 tritaškių), atkovojo du kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė vieną kamuolį, blokavo metimą, 3 kartus suklydo ir 4 sykius pažeidė taisykles.

D.Motiejūnas per 23 minutes pelnė irgi 11 taškų (3/8 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 5/6 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo bei 2 kartus pažeidė taisykles.

„Montepaschi“ klubui ši pergalė buvo 12-a per tiek pat žaistų rungtynių. Sienos ekipa išliko vienvaldė čempionato lyderė.

Tuo tarpu 6 pralaimėjimą per 12 žaistų mačų patyręs „Benetton“ klubas nukrito į 9 pirmenybių rikiuotės vietą.

„Montepaschi“: Davidas Hawkinsas ir Terellas McIntyre`as po 19, Kšyštofas Lavrinovičius 11.

„Benetton“: Gary Nealas 25, Sandro Nicevičius, C.J.Wallace`as bei Donatas Motiejūnas po 11.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas