2012 03 11

Legionierių duona: rezultatyvumu išsiskyrė Darius Šilinskis, Žygimantas Jonušas, Rokas Ūzas, Vaidotas Pridotkas

Įvairaus pajėgumo Senojo žemyno nacionaliniuose čempionatuose rungtyniauja dešimtys Lietuvos krepšininkų. Mūsiškių galima aptikti maždaug 30-yje Europos šalių.
Rokas Ūzas
Rokas Ūzas

Vokietija:

Hageno „Phoenix“ 61:87 (15:13, 12:24, 13:29, 21:21) Ulmo „Ratiopharm“

„Phoenix“: Žygimantas Jonušas pelnė 18 taškų, atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo bei sykį prasižengė. Per 34 su puse žaidimo minutės (34:28) jis pataikė 2 tritaškius iš 5, 5 dvitaškius iš 7 bei realizavo 2 baudų metimus iš 3.

Turkija:

Ankaros „Turk Telekom“ 80:76 (16:17, 25:16, 18:25, 21:18) „Erdemir“

„Turk Telekom“: Simas Jasaitis prie pergalės prisidėjo 8 taškais, 6 atkovotais ir 1 perimtu kamuoliu bei rezultatyviu perdavimu. Per 30 žaidimo minučių (30:00) S. Jasaitis paraikė 2 tritaškius iš 6, 1 dvitaškį metimą iš 2, dusyk suklydo ir kartą prasižengė.

Švedija:

„Dolphins“ 80:72 (25:15, 21:14, 16:19, 18:24) Sundsvalio „Dragons“

„Dolphins“: Petras Baločka nugalėtojams pelnė 5 taškus, sugriebė 1 kamuolį ir trissyk prasižengė.

„Dolphins“: Povilo Šakinio sąskaitoje 2 (dvitaškiai 1/4) taškai, 5 po krepšiais atkovoti kamuoliai, trys rezultatyvūs perdavimai, 2 klaidos ir 3 pražangos.

Didžioji Britanija

Vusterio „Wolves“ 64:61 (18:13, 14:24, 21:15, 11:9)  Glazgo „Rocks“

„Wolves“: Arnas Kazlauskas per 30 minučių taškų nepelnė (0/1 dvitaškio, 0/4 tritaški), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, užsidirbo 1 bloką, po 1 sykį prasižengė ir suklydo.

„Wolves“: Aleksas Zimnickas ant parketo praleido 7 minutes, taškais taip pat nepasižymėjo (0/1 dvitaškio), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 3 kartus prasižengė.

Prancūzija:

Bresto „Etendard“ 79:66 (15:11, 22:12, 23:22, 19:21) „Chartres“

„Etendard“: Vaidotas Pridotkas per 31 minutę pelnė 20 taškų (6/12 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 5/9 baudų), atkovojo 7 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas, tačiau 1 sykį suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko 16 naudingumo balų.

Ruano SPO 65:83 (23:17, 14:24, 12:18, 16:24) „Evreux“

SPO: Klemensas Patiejūnas aikštelėje praleido 31 minutę, pasižymėjo 5 taškais (1/7 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 1 kamuolį, išprovokavo 4 pražangas, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau 3 sykius suklydo, 5 kartus prasižengė ir surinko -2 naudingumo balus.

Šveicarija:

Belinconos „SAV Vacallo“ 76:86 (7:22, 29:29, 15:17, 25:18) Montrės „BBC Monthey“

„SAV Vacallo“: Rokas Ūzas pralaimėjusiems pelnė 17 taškų.

Slovakija:

Nitros „BK SPU Bemaco“ 83:81 (22:15, 25:25, 12:17, 15:17, 9:7) „Prievidza“

„BK SPU Bemaco“: Darius Šilinskis per 39 minutes pelnė 20 taškų (7/14 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo 16 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 metimus, išprovokavo 4 pražangas, 1 kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.