Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Lietkabelyje“ tėvo asistentu dirbantis Mindaugas Brazys gynybą stato pagal Juano Plazos pamokas, o puolimą rezga pats

Mindaugas Brazys
kklietkabelis.lt nuotr. / Mindaugas Brazys
Šaltinis: Žinių radijas
0
A A

Trečiadienį Vilniaus „Lietuvos ryto" arenoje aikštės šeimininkai 85:74 nugalėjo Panevėžio „Lietkabelį“. Po šio mačo Žinių radijo laida „LKL dienoraštis“ pakalbino panevėžiečių vyriausiojo trenerio asistentą Mindaugą Brazį. Jis su savo tėvu Algirdu Braziu iš Gintauto Vileitos sezono metu perėmė Panevėžio ekipos vairą.

Tuomet buvo kalbama, kad ne Algirdas, o Mindaugas Brazys taps vyriausiuoju treneriu. Dar vienas svarbus Mindaugo atvykimo į Panevėžį akcentas – naudinga patirtis, įgyta dirbant praėjusį sezoną su treneriu Joanu Plaza „Žalgiryje“.

„Kalbant apie darbą su J.Plaza, tai labai suartėjome pernai, net pradėjau mąstyti taip, kaip mąsto jis. Atvykęs į Panevėžį tikrai norėjau daug įdiegti to, ką atsinešiau iš Kauno. Bet pamačiau, kad ne visoms komandoms tai tinka. Galbūt meistriškumas ne tas. Todėl pradėjau įgyvendinti ir savo idėjas, tai, ką esu perėmęs iš kitų trenerių. Dabar nėra taip, kaip daro J.Plaza, bet jo filosofijos pagrindas išlieka. Turiu omenyje, jo propaguotą gynybą. Puolimas – daugiau mano improvizacija“, – pasakojo M.Brazys.

Užsiminus apie buvusias kalbas, esą Mindaugas bus vyriausiasis panevėžiečių treneris, pašnekovas pabrėžė, kad dabar jis trenerio asistentas. O ateityje visko gali būti.

Kalbėdamas apie darbinius santykius su tėvu, M.Brazys teigė, jog kartais tenka griežčiau padiskutuoti, bandant apginti savo nuomonę. Gal kartais ir tonas pakyla, bet jokio tarpusavio pykčio nėra.

„Nuo to laiko, kai mes atvykome, komandoje pasikeitė labai daug – dabar komanda yra visai kitokia. Manau, kad žaidimas pagerėjo. Aš turiu savo nuomonę, savo filosofiją, kažkiek perėmiau iš kitų trenerių, kažkiek savo pridėjau. Ir bandau ją taikyti. Kai kas pasiteisina, kai kas ne. Prisipažinsiu, nemačiau, kaip panevėžiečiai žaidė iki man atvykstant. Nelabai į tai gilinausi. Žinau, ko aš noriu, žinau, ką darysiu. Ir man nesvarbu, ką darė kiti.“

M.Brazys teigė, jog atėjęs į komandą, praktiškai viską sugriovė ir pradėjo statyti iš naujo, nesigilindamas, kas buvo prieš tai. Kaip visada, naujovės ne iš karto prigijo, bet palaipsniui žaidėjai įsisavino tas sistemas ir pradėjo kopti į viršų.

„Panevėžiečiai, iš esmės, visi jauni žaidėjai. Ir jų mąstymas dar truputėlį vaikiškas. Kitaip yra su aukšto meistriškumo krepšininkais. Tu jiems pabraižai ir jie jau priima tuos sprendimus, kuriuos aikštėje reikia priimti. Treneris jau lieka lyg žiūrovas. O čia, „Lietkabelyje“, dar turi prognozuoti, užbėgti įvykiams už akių. Bet po metų kitų jie patys priiminės sprendimus ir bus geri žaidėjai“.

M.Brazys nesutinka su skeptikais, panevėžiečiams skiriantiems autsaiderių vaidmenį.

„Mus nuo atkrintamųjų varžybų skiria tik dvi pergalės. Turime visus šansus, viskas mūsų rankose. Dar liko daug rungtynių. Ir mes darysim viską, kad patektume į atkrintamąsias varžybas. Kiekvienose rungtynėse siekiame pergalės. Ir rungtynėse su  „Lietuvos rytu“ juk bandėme „kabintis“, jiems įkąsti. Nėra taip, kad išeitume į aikštę iškėlę baltas vėliavas“, – sakė „Lietkabelio“ trenerio asistentas M.Brazys.

Žinių radijas
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 24sek