2014 02 24

Lietuvės Turkijoje žaidė rezutatyviai, bet jų klubai patyrė nesėkmes

Dvyliktąją nesėkmę Turkijoje patyrė Gintarės Petronytės atstovaujamas Antakijos „Homend Belediyesi“ klubas, svečiuose 64:76 (21:19, 18:17, 11:20, 14:20) nusileidęs Kaizerio KASKI (15/6) krepšininkėms.
Gintarė Petronytė
Gintarė Petronytė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Vidurio puolėja iš Lietuvos viešnioms pelnė 17 taškų, atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 varžovės metimus ir dusyk suklydo. Per 34 žaidimo minutes (33:49) G.Petronytė pataikė 2 tritaškius iš 3, 4 dvitaškius iš 9 bei realizavo 3 baudų metimus iš 4.

„Homend Belediyesi“: Yvonne Turner 22, Aneika Henry 14.

KASKI: Pinar Demirok 14, Gamze Takmaz 12, Sinem Ataš 11.

Devynioliktąją nesėkmę patyrė pirmenybių autsaiderė Ankaros „TED Kolejliler“ su Kamile Nacickaite, išvykoje 65:79 (20:19, 14:20, 17:21, 14:19) turėjusi pripažinti Mersino „Tarsus Belediye“ (6/15) ekipos pranašumą.

Rezultatyviausiai pralaimėjusiųjų gretose žaidusi lietuvė pelnė 23 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 6 kartus suklydo ir dusyk prasižengė. Per 35 aikštelėje praleistas minutes K.Nacickaitė pataikė 1 tritaškį iš 3, 7 dvitaškius iš 16 bei visus 6 baudų metimus.

„TED Kolejliler“: Makbule Amachree 22, Shannon Bobbitt 8.

„Tarsus Belediye“: Natasha Lacy 22, Doneeka Hodges 14, Delisha Milton 12.

Turkijos čempionate pirmauja Stambulo „Galatasaray Odeabank“ (20/1) klubas.