Lietuviai 3x3 pasaulio krepšinio čempionate iriasi medalių link

Vilniaus „Štangistai“ sėkmingai kovoja pasaulio 3x3 čempionate
fiba.com / Vilniaus „Štangistai“ sėkmingai kovoja pasaulio 3x3 čempionate
0

Lietuvos trys prieš tris (3x3) vyrų krepšinio komanda, pasivadinusi Vilniaus "Štangistų" vardu, kurią sudaro Ovidijus Varanauskas, Vitalijus Lukša, Darius Tarvydas ir Giedrius Marčiukaitis, FIBA pasaulio 3x3 čempionate Rusijos sostinėje laimėjo šešių ekipų B grupės varžybas ir pateko į "Last 16" etapą

FIBA reitingų lentelėje užimantys 7-ąją poziciją užimantys lietuviai grupės varžybose laimėjo 4 mačus iš 5.

Antrąją čempionato dieną lietuviai 21:11 sutriuškino autsaiderę Venesuelos (15 reitingas) rinktinę bei 17:16 privertė pasiduoti antrąją vietą grupėje užėmusią Rumunijos (2 reitingas) ekipą.

„Last 16“ etape lietuvių varžovais buvo Puerto Riko (22) krepšininkai, kurie C grupėje užėmė ketvirtą vietą (2 pergalės ir 3 pralaimėjimai).

Lietuva 14:10 pranoko puertorikiečius ir žengė į ketvirtfinalį, kuriame susitiks su Kroatijos trijule. Ji pakeliui į šį etapą 21:10 nepaliko vilčių Tunisui.

Ketvirtfinalio susitikimas bus žaidžiamas šiandien 18.30 val. Lietuvos laiku.

Iš viso pirmenybes Maskvoje pradėjo 24 vyrų krepšinio komandos, suskirstytos į 4 grupes po 6.