2014 12 07

Lietuviai atvedė Sopoto „Trefl“ komandą į pergalę

Sudėtingą pergalę Lenkijos krepšinio pirmenybėse iškovojo Dariaus Maskoliūno treniruojama ir trijų lietuvių Šarūno Vasiliausko, Eimanto Bendžiaus ir Tautvydo Lydekos atstovaujama Sopoto „Trefl“ (5/5) komanda. Ji svečiuose 69:66 (20:19, 16:17, 8:16, 24:15) nugalėjo Kutno „Palfarmex“ (5/6) ekipą.
Šarūnas Vasiliauskas
Šarūnas Vasiliauskas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Š.Vasiliauskas per 33 žaidimo minutes įmetė 16 taškų (4/6 dvit., 2/7 trit., 2/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir kartą prasižengė.

24 minutes aikštėje praleidęs T.Lydeka prie komandos pergalės pridėjo 13 taškų (6/7 dvit., 0/1 trit., 1/1 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolį, išprovokavo pražangą ir 3 kartus prasižengė.

E.Bendžius per 33 minutes surinko 8 taškus (2/5 dvit., 1/4 trit., 1/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, perėmė 3 kamuolius, kartą suklydo, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir 3 kartus prasižengė.

Nugalėtojų gretose už Š.Vasiliauską rezultatyviau rungtyniavo tik Pavelas Leončykas, kurio sąskaitoje 18 taškų.

Pralaimėjusiems Patrikas Auda pelnė 15 taškų, Kwamainas Mitchelas pridėjo 13 taškų.