2015 04 25

Lietuviai svariai prisidėjo prie Bonos ekipos pergalės prieš Vokietijos čempionus

Dar vieną pergalę Vokietijos krepšinio lygos čempionate iškovojo Tado Klimavičiaus ir Beno Veikalo atstovaujama Bonos „Telekom Baskets“ (22/10) komanda, kuri savo žiūrovų akivaizdoje po atkaklios kovos 88:84 (34:22, 25:21, 15:20, 14:21) palaužė čempionų titulą ginančius Miuncheno „Bayern“ krepšininkus.
Benas Veikalas
Benas Veikalas / facebook.com/basketsbonn nuotr.

T.Klimavičius per 24 žaidimo minutes įmetė 9 taškus (2/2 dvit., 0/1 trit., 5/6 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir 4 sykius pažeidė taisykles.

Tuo tarpu 28 minutes ant parketo praleidęs B.Veikalas įmetė 11 taškų (2/3 dvit., 2/4 trit., 1/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Ryanas Brooksas, surinkęs 20 taškų.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Duško Savanovičius ir Vladimiras Štimacas, kurių sąskaitose atitinkamai 20 ir 19 taškų.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams