TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Lietuviškas“ Krasnodaro klubas VTB lygos reguliarųjį sezoną baigė triuškinančia pergale

Mantas Kalnietis ir Simas Jasaitis
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Mantas Kalnietis ir Simas Jasaitis
Šaltinis: 15min
0
A A

Dvyliktąją pergalę aštuonioliktosiose VTB Jungtinės krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo A grupėje į trečiąją vietą pakilęs Krasnodaro „Lokomotiv“ (Rusija) klubas su dviem lietuviais, pirmadienį namuose 103:73 (30:12, 27:22, 29:19, 17:20) sutriuškinęs septintojoje pozicijoje likusią Zgoželeco „Turow“ (Lenkija; 6 pergalės ir 12 pralaimėjimų) ekipą.

Rezultatyviausiai Rusijos komandoje žaidė atitinkamai 19 ir 17 taškų įmetę Andrejus Zubkovas (6/8 dvit., 2/3 trit., 6 atk. kam.) ir Krunoslavas Simonas (3/3 trit., 5 rez. perd.).

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete ir svariai prisidėjo prie pergalės.

M.Kalnietis per 24 minutes pelnė 15 taškų (6/7 dvit., 3/4 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, po kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 25 naudingumo balus.

S.Jasaitis per 16 minučių įmetė 7 taškus (2/4 dvit, 1/1 trit.), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dukart pažeidė taisykles ir surinko 12 naudingumo balų.

Svečiams iš Lenkijos Michaelas Tayloras (6 kl.) pelnė 14, Mihalis Čylinskis (2/8 trit.) ir Ivanas Zigeranovičius – po 10 taškų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs D.Krestininas per 23 minutes įmetė 7 taškus (3/8 dvit., 1/2 baudų), atkovojo 7 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, blokavo metimą, išvengė klaidų bei pražangų bei su 13 naudingumo balų buvo pirmas savo komandoje.

„Lokomotiv“ tęs pasirodymą Vieningosios lygos turnyre, o „Turow“ liko už atkrintamųjų varžybų borto.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):

1. Kazanės „Uniks“ (Rusija) 18 17 1 35

2. Vilniaus „Lietuvos rytas“ 18 13 5 31

-------- – –

3. Krasnodaro „Lokomotiv“ (Rusija) 18 12 6 30

4. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) 18 11 7 29

5. Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija) 18 9 9 27

6. Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) 17 7 10 24

-------- – –

7. Zgoželeco „Turow“ (Lenkija) 18 6 12 24

8. „Doneck“ (Ukraina) 18 8 10 23

9. Nimburko ČEZ (Čekija) 17 4 13 21

10.Talino „Kalev“ (Estija) 18 2 16 20

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):

1. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) 17 17 0 34

2. Maskvos CSKA (Rusija) 18 16 2 34

-------- – –

3. Liubercų „Triumf“ (Rusija) 18 11 7 29

4. Samaros „Krasnyje Krylja“ (Rusija) 18 9 9 27

5. Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija) 18 8 10 26

6. „Astana“ (Kazachstanas) 17 8 9 25

-------- – –

7. Rygos VEF (Latvija) 17 6 11 23

8. Klaipėdos „Neptūnas“ 18 5 13 23

9. Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija) 18 4 14 22

10.Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina) 17 4 13 21

Pirmą ir antrą vietas grupėse užėmusios komandos iš karto pateko į ketvirtfinalį, o trečią-šeštą vietas grupėse užėmusios ekipos atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 24sek