2014 05 03

Lietuvių klubai pergalėmis pradėjo Lenkijos krepšinio lygos ketvirtfinalio serijas

Pergale 2013-2014 metų sezono Lenkijos vyrų krepšinio pirmenybių ketvirtfinalio seriją iki trijų pergalių pradėjo antrąją vietą reguliariajame sezone užėmusi bei čempionės titulą ginanti Zelionos Guros „Stelmet“ komanda su Mantu Česnauskiu, penktadienį namuose 84:66 (24:12, 28:13, 18:18, 14:23) nugalėjusi septintojoje pozicijoje likusį Ovidijaus Galdiko Gdynės „Asseco“ penketuką.
Ovidijus Galdikas
Ovidijus Galdikas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

M.Česnauskio indėlis į pergalę – 3 taškai ir perimtas kamuolys. Per nepilnas 9 minutes (8:43) jis prametė dvitaškį bei pataikė 1 tritaškį iš 4 ir 2 kartus suklydo.

21 tašku prie pergalės prisidėjo Vladimiras Dragičevičius, 14 – Christianas Eyanga, 11 – Lukaszas Koszarekas.

Rezultatyviausiai pralaimėjusiųjų gretose žaidęs O.Galdikas pelnė 18 taškų ir po krepšiais atkovojo 11 kamuolių. Per 24 su puse minutės (24:29) jis pataikė 8 dvitaškius iš 10 bei abu baudų metimus.

11 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Fiodoras Dmitrijevas, po 8 – Przemyslawas Fransukiewiczius ir A.J.Waltonas.

Pergale ketvirtfinalio seriją pradėjo ir trečiojoje pozicijoje likęs Dariaus Maskoliūno treniruojamas Sopoto „Trefl“ klubas su dviem lietuviais, savo aikštėje 77:71 (15:20, 21:9, 16:17, 25:25) įveikęs Slupsko „Energa Czarni“ krepšininkus.

Šarūnas Vasiliauskas nugalėtojams pelnė 13 taškų, sugriebė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir 4 sykius prasižengė. Per 26 minutes (25:59) jis pataikė 2 tritaškius iš 7, 2 dvitaškius iš 3 bei visus 3 baudų metimus.

Simo Buterlevičiaus sąskaitoje – 9 taškai, 3 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai, 1 klaida bei 4 pražangos. Per 24 su puse minutės (24:42) jis pataikė 2 tritaškius iš 5, 1 dvitaškį iš 4 bei realizavo 1 baudos metimą iš 2.

14 taškų nugalėtojams pelnė Michalas Michalakas, 13 – Lance'as Jeteras, 11 – Pawelas Leonczykas, 10 – Yemis Gadri-Nicholsonas.

Svečių gretose išsiskyrė Garrettas Stutzas (29 tšk.) ir Karolis Gruszeckis (10 taškų).

Antrąsias serijų rungtynes komandos sekmadienį vėl žais Zelionoje Guroje ir Sopote.