2010 12 19

Lietuvių komandų pergalės Italijos vyrų krepšinio lygoje

Septintą pergalę Italijos elitinės krepšinio lygos dešimtame ture iškovojo bei šešiolikos komandų turnyre į antrąją vietą pakilo Kantu „Bennet“ klubas su Arminu Urbučiu. Šis klubas namuose 85:62 (15:19, 20:8, 27:19, 23:16) sutriuškin 15-ojoje pozicijoje esančius Brindizio „Enel“ (2 pergalės ir 8 pralaimėjimai) krepšininkus.
D.Motiejūnas nugalėtojams pelnė 6 taškus
Donatas Motiejūnas pelnė 16 taškų. / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Italija

Lietuvos krepšininkas per 5 minutes prametė dvitaškį bei taškų nepelnė. A.Urbutis po krepšiais atkovojo 2 kamuolius ir dukart prasižengė. 20 taškų prie pergalės prisidėjo Jonathanas Tabu, 17 – Vladimiras Micovas, 13 – Benjaminas Ortneris.

Į 7–ąją vietą pakilo Donato Motiejūno Trevizo „Benetton“ (5/5) komanda, svečiuose 92:87 (26:16, 17:18, 22:20, 27:33) įveikusi 12–ojoje pozicijoje esančius Sasario „Dinamo“ (4/6) krepšininkus.

Lietuvio indėlis į pergalę – 16 taškų, 3 po krepšiais sugriebti bei 3 perimti kamuoliai. Be to, jis triskart suklydo bei surinko 4 pražangas. Per 24 minutes D.Motiejūnas pataikė 4 dvitaškius iš 9 bei realizavo visus 8 baudų metimus. 20 taškų nugalėtojams pelnė Hrvoje Peričius, 16 – Devinas Smithas, 13 – Gregas Brunneris, 11 – Ryanas Toolsonas.

Kitame mače Monmtegranaro „Fabi Shoes“ ekipa savo aikštelėje po pratęsimo 87:89 pralaimėjo Kazertos „Pepsi“ komandai.

Italijos krepšinio lygoje pirmauja čempiono titulą ginantis Sienos „Montepaschi“ klubas su Rimantu Kaukėnu bei Kšyštofu Lavrinovičiumi – 8 pergalės ir 1 pralaimėjimas.