2013 07 11

Lietuvos 20-mečių rinktinė Europos pirmenybėse pusšimčiu taškų pažemino Gruziją

Lietuvos jaunimo (iki 20-ies metų) rinktinė Europos pirmenybėse pasiekė iki šiol didžiausią pergalę turnyre – 107:49 (33:12, 30:18, 32:10, 12:9) sutriuškino Gruziją
43
Lietuvos jaunimo rinktinė / Aliaus Koroliovo/15 min.lt nuotr.

Tomo Pačėso muštruojamiems Lietuvos krepšininkams tai buvo trečioji pergalė iš eilės šiame turnyre – jie tapo vienvaldžiais A grupės lyderiais.

Lietuviai itin galingai pradėjo rungtynes ir jau po pirmojo kėlinio turėjo 21-o, o po dviejų – 33-iejų taškų persvarą. Lietuviai savo varžovus žymiai pranoko visose statistikos kategorijose, o per pirmas dvidešimt minučių ja buvo įmetę 12 tritaškių.

Apsukų T.Pačėso vyrai nesumažino ir po didžiosios pertraukos, o trečią kėlinį laimėjo net 32:10 ir leido sau kiek atsipalaiduoti tik per paskutines dešimt minučių.

Lietuva: M.Paliukėnas (4/4 dvit., 4/5 trit.) 20, T.Jogėla (5/6 dvit., 10 atk. kam.) 15, A.Olisevičius 12, I.Vaitkus ir M.Kačinas po 10, P.Semaška 9, Z.Riauka (9 atk. kam.) ir Š.Lekys po 7, M.Mockevičius ir L.Chatkevičius (14 atk. kam.) po 6, M.Juknevičius 5. V.kariniauskas nežaidė.

Gruzija: O.Pkhakadze 15, R.Rogava ir G.Tsirekidze po 9.

Lietuvos krepšininkai penktadienį turės poilsio dieną, o šeštadienį rungtyniaus su Graikijos rinktine.