Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos dvidešimtmečių krepšininkų rinktinė pralaimėjo Serbijos ekipai

Krepšinio kamuolys
„Scanpix“ nuotr. / Krepšinio kamuolys
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pirmuoju pralaimėjimu po dviejų pergalių iš eilės Europos vaikinų jaunimo (iki 20 metų) krepšinio čempionato Kroatijoje B grupės varžybas baigė Vitoldo Masalskio treniruojama Lietuvos rinktinė. Šeštadienį mūsiškiai rezultatu 69:80 (21:24, 14:21, 10:16, 24:19) nusileido Serbijos komandai.

Lietuviams, kurie grupėje užėmė trečią vietą, 17 taškų pelnė Eimantas Bendžius, 16 – Adomas Drungilas, 12 – Augustas Pečiukevičius.

Serbų, kurie laimėjo B grupės varžybas, gretose sėkmingiausiai žaidė Dejanas Musli (20 tšk.), Andreja Milutinovičius (15 tšk.) ir Nemanja Nedovičius (13 tšk.).

Antroji vieta grupėje atiteko Juodkalnijos ekipai, kuri šeštadienį 63:61 (17:20, 15:9, 18:20, 13:12) privertė pasiduoti Turkijos bendraamžius.

Galutinė B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai)

1.Serbija     3 2 1  221:204  5
2.Juodkalnija 3 2 1  194:192  5
3.Lietuva     3 2 1  226:212  5
––––––––––––––
4.Turkija     3 0 3  197:230  3

Trys geriausios B grupės komandos su Graikijos, Ukrainos ir Latvijos rinktinėmis sudarė E grupę, kurioje dvi įskaitines pergales turi graikai, o lietuviai, serbai, juodkalniečiai ir ukrainiečiai – po vieną.

Pirmadienio vakarą (22.15 val.) Lietuvos rinktinės varžovė bus Graikijos komanda.

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai)

1. Graikija    2 2 0  170:129  4
2. Ukraina     2 1 1  167:158  3
3. Serbija     2 1 1  139:137  3
4. Juodkalnija 2 1 1  131:131  3
–––––––––––––––
5. Lietuva     2 1 1  141:143  3
6. Latvija     2 0 2  123:173  2

Į čempionato ketvirtfinalį pateks keturios geriausios E grupės ekipos.

Kitose pirmenybių grupėse šeštadienį įvykusių rungtynių rezultatai

A grupė
Ukraina  – Čekija      85:75
Graikija – Latvija     82:53

Galutinė A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai)
 

1. Graikija    3 3 0  262:196  6
2. Ukraina     3 2 1  252:233  5
3. Latvija     3 1 2  207:226  4
–––––––––––––––
4. Čekija      3 0 3  195:261  3  
 

C grupė
Italija – Olandija     77:65
Rusija  – Prancūzija   59:60

Galutinė C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai)
 

1. Prancūzija  3 3 0  187:171  6
2. Rusija      3 2 1  211:199  5
3. Italija     3 1 2  203:199  4
–––––––––––––––
4. Olandija    3 0 3  190:222  3

D grupė
Vokietija – Slovėnija 54:75
Kroatija  – Ispanija  59:64

Galutinė D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai)

1. Ispanija    3 2 1  191:183  5
2. Kroatija    3 2 1  197:183  5
3. Slovėnija   3 1 2  201:192  4
–––––––––––––––
4. Vokietija   3 1 2  171:202  4 

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Temos Serbija
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 24sek