Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 11d. 15:09

Lietuvos jaunimo krepšinio rinktines treniruos praeityje garsūs žaidėjai – Tomas Pačėsas, Saulius Štombergas ir Tomas Masiulis

Treniruotės akimirkos
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Saulius Štombergas

Antradienį Kaune per Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) Vykdomojo komiteto (VK) posėdį buvo patvirtinti 2013 metais tarptautiniuose turnyruose dalyvausiančių Lietuvos rinktinių treneriai. 20-mečių vaikinų komandai vadovaus Tomas Pačėsas, 19-mečiams — Tomas Masiulis, 18-mečiams — Saulius Štombergas, o 16-mečių komandos vairas siūlomas Kaziui Maksvyčiui.

20-mečių merginų rinktinę toliau treniruos Dalius Ubartas, 18-mečių ir 19-mečių komandas — Diliara Velišajeva, 16-mečių ekipą — Tadas Stankevičius.

Skirs premijas

Posėdyje patvirtinti treneriai ir teisėjai, kuriems Lietuvos krepšinio federacija skirs premijas.

Po 10 tūkst. litų už Lietuvą garsinančius laimėjimus gaus K.Maksvytis, Ramunė Kumpienė ir Arūnas Visockas. Dar kelios dešimtys trenerių gaus po 3 tūkst. litų. Po 3 tūkst. litų premijas gaus ir geriausi Lietuvos teisėjai Romualdas Brazauskas, Tomas Jasevičius ir Jurgis Laurinavičius.

Vykdomojo komiteto posėdyje taip pat buvo pristatyta idėja kovo 24 dieną surengti krepšinio šventę „Visos žvaigždės 2013“. Planuojama, kad šventėje dalyvautų visų nacionalinių lygų atstovai, būtų rengiamos įvairios socialinės akcijos, o pagrindiniu akcentu taptų rungtynės tarp regionų rinktinių.

Į „Sakalų“ reiklaus nesikiš

Posėdyje buvo kalbama apie padėtį Vilniaus „Sakalų“ klube. Konstatuota, kad šiuo metu LKF neturi teisinio pagrindo kištis į privataus klubo veiklą, nes prieš jį nėra pradėti jokie teismo procesai, klubas nėra pažeidęs čempionatų, kuriuose dalyvauja, nuostatų. LKF vykdomasis komitetas įpareigojo LKL stebėti padėtį sostinės klube ir imtis sprendimų, jei bus užfiksuoti oficialūs pažeidimai.

Į LKF narius buvo priimti Telšių krepšinio centras, krepšinio klubas „Trakai“, LCC tarptautinis universitetas ir Panevėžio sporto klubas „Omega“.

Šlovės muziejui –  V.Garasto ir S.Stonkaus kandidatūros

LKF kasmet turi galimybę siūlyti kandidatus į FIBA krepšinio šlovės muziejų. Vykdomasis komitetas nusprendė tarptautinei organizacijai pasiūlyti LKF garbės prezidento Vlado Garasto ir Stanislovo Stonkaus kandidatūras.

FIBA šlovės muziejui šiuo metu priklauso LKF prezidentas Arvydas Sabonis, o tarp kandidatų jau anksčiau įtraukti Šarūnas Marčiulionis ir Modestas Paulauskas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mados infekcija

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 24sek