2009 06 14

Lietuvos kariškių rinktinė trečią kartą iš eilės tapo planetos vicečempione

Lietuvos kariškių rinktinė trečią kartą iš eilės tenkinosi planetos pirmenybių sidabro medaliais.
Pasaulio kariškių krepšinio pirmenybių vicečempionė Lietuvos rinktinė
Pasaulio kariškių krepšinio pirmenybių vicečempionė Lietuvos rinktinė / A.Pliadžio nuotr.
Temos: 1 Salonikų Aris
A.Pliadžio nuotr./Pasaulio kariakių krepainio pirmenybių finalas Klaipėdoje
A.Pliadžio nuotr./Pasaulio kariškių krepšinio pirmenybių finalas Klaipėdoje

Klaipėdoje vykusių 49-ųjų dešimties ekipų pasaulio kariškių krepšinio pirmenybių finale Lietuvos rinktinė sekmadienį 69:86 (18:25, 16:18, 10:19, 25:24) nusileido pirmą kartą aukso medalius iškovojusiems Graikijos krepšininkams.

17 taškų į varžovų krepšį įmetė Audrius Mineikis, 14 - Simonas Slivka, 10 - Rytis Adomavičius.

Bronzos medaliai atiteko čempionės titulą praradusiai JAV komandai, kuri mažajame finale dėl trečiosios vietos 97:90 (28:18, 15:21, 32:27, 22:24) įveikė Kazachstano ekipą.

Dvikovoje dėl penktosios vietos Vokietijos kariškiai 86:73 (22:11, 28:25, 19:19, 17:18) nugalėjo Kinijos penketuką, o septinta liko Latvijos komanda, 72:62 (18:14, 24:15, 17:22, 13:11) įveikusi Italijos kariškių rinktinę.

A.Pliadžio nuotr./Pasaulio kariakių krepainio pirmenybių čempionė Graikijos rinktinė
A.Pliadžio nuotr./Pasaulio kariškių krepšinio pirmenybių čempionė Graikijos rinktinė