LKL autsaideris prarado dar tris žaidėjus, aikštelėje pasirodė vos šeši krepšininkai

Byra LKL autsaiderės Alytaus komandos gretos.
Alfredo Pliadžio nuotr. / Byra LKL autsaiderės Alytaus komandos gretos.
0

Dvylika pralaimėjimų iš eilės trylikos komandų Lietuvos krepšinio lygos (LKL) turnyre patyrusio autsaiderio Alytaus „Alytaus“ klubo gretas paliko vidurio puolėjas Vitalijus Lukša bei 203 cm ūgio puolėjas Vaidas Trepočka.

206 cm ūgio V. Lukša išvyko į Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) Mažeikių „Mažeikių“ komandą, kuri jam pasiūliusi finansiniu atžvilgiu geresnį kontraktą.

V. Lukša Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate per 11 rungtynių rinko po 6,3 taško ir atkovojo 2,2 kamuolio.

„Alytaus“ komandai šį sezoną padėti negalės ir 200 cm ūgio puolėjas Rytis Adomavičius.
Alytiškių ekipos kapitonas patyrė kojos traumą ir aikštėje daugiau nepasirodys.

R. Adomavičius sužaidė dešimt LKL čempionato rungtynių, per kurias vidutiniškai pelnė po 11,6 taško ir atkovojo 6,5 kamuolio.

Pasak LKL svetainės internete, susidarius tokiai situacijai, kapitono pareigas iš R. Adomavičiaus perėmė kitas alytiškis Saulius Dumbliauskas.

„Alytaus“ svetainė internete teigia, jog ekipa pastiprinimo neieškos ir sezoną užbaigs su dabartine sudėtimi.

Antradienį LKL čempionate alytiškiai savų žiūrovų akivaizdoje 79:91 (22:19, 19:30, 16:20, 22:22) nusileido Kauno ekipai.

„Alytus“ šioms rungtynėms registravo tik septynis krepšininkus, o aikštėje jų pasirodė tik šeši,  tačiau nepasaint tokių ribotų resursų, atkakliai priešinosi svečiams. Pirmajame kėlinuke šeimininkai netgi turėjo iniciatyvą ir jį baigė būdami priekyje – 22:19. Antrajame ketvirtyje alytiškiai dar kurį laiką išlaikė pranašumą savo rankose, tačiau sužaidus tris minutes kauniečiai įsiveržė į priekį (30:29). Iki didžiosios pertraukos įsibėgėję svečiai dar padidino persvarą –49:41.

Įpusėjus trečiajam kėlinukui „Kauno“ komandos pranašumas jau siekė 15 taškų (60:45), o per kitas penkias minutes „Alytui“ pavyko tik truputį jį sumažinti – 57:69.

Intriga šiose rungtynėse grįžo ketvirtajame kėlinuke, kuomet likus žaisti kiek dugiau nei tris minutes, Saulius Dumbliauskas pataikė dvitaškį su varžovo pražanga, o „Alytaus“ deficitas sumažėjo iki 7 taškų (75:82). Tačiau tai buvo viskas, ką alytiškiams pavyko padaryti. „Kaunas“ neleido šeimininkams dar labiau priartėti ir baigė rungtynes pergalingai.

Nugalėtojams Povilas Čukinas pelnė 25 taškus, Vytenis Jasikevičius pridėjo 19 taškų. „Kaunas“ per 13 žaistų susitikimų iškovojo penkias pergales ir patyrė aštuonias nesėkmes bei trylikos komandų turnyre užima aštuntą vietą.