2010 03 09

„Lietuvos rytas“ nepasigailėjo varžovų

Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono rungtynėse Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa namuose 98:62 (15:17, 30:10, 23:10, 30:25) sutriuškino Valmieros „Valmiera“ klubą.
Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa su pasikeitusia sudėtimi tęsia Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezoną. Šį vakarą sostinės krepšininkai namuose bando jėgas su Panevėžio „Techaso“ klubu.
„Lietuvos ryto“ komandoje rezultatyviausiai žaidė J.Valančiūnas. / Alfredo Pliadžio nuotr.

Mačą sėkmingiau pradėjo vilniečiai – sužaidus 3 minutes buvo priekyje 7:3. Netrukus svečiai atsitiesė ir jau pirmavo rezultatu 10:9. Vangus kėlinukas baigėsi latviams vis dar esant priekyje – 17:15.

Antrame ketvirtyje „Lietuvos rytas“ perėmė iniciatyvą. Sužaidus 5 minutes BBL čempionai pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 31:21. „Valmiera“ komanda dar buvo sumažinusi deficitą iki 8 taškų (27:35), tačiau sostinės ekipa pirmą rungtynių dalį baigė pelnydama 10 taškų be atsako ir susikrovė 18 taškų persvarą – 45:27.

Po didžiosios pertraukos ir toliau aikštelėje dominavo „Lietuvos rytas“. Kėlinio pradžioje K.Bajramovičius vilniečių pranašumą padidino jau iki 20 taškų – 47:27. Trečiai mačo atkarpai artėjant į pabaigą I.Miloševičiaus dvitaškis sostinės komandai suteikė triuškinamą pranašumą – 64:33. Skirtumas tarp klubų nepakito ir po trisdešimties žaidimo minučių – 68:37.

Paskutinis kėlinys tebuvo formalumas. Jo metu Rimo Kurtinaičio auklėtiniai neatsipalaidavo ir dar šiek tiek padidinę persvarą triumfavo rezultatu 98:62.

Lietuvos rytas“: Jonas Valančiūnas 19 (20 min. 3 blk.), Igoris Miloševičius 16, Steponas Babrauskas 12, Simas Buterlevičius ir Aronas Baynesas po 11, Kenanas Bajramovičius (8 atk. kam.) 10, Martynas Gecevičius 9, Donatas Zavackas bei Justas Sinica po 5.

„Valmiera“: D.Davis 14, J.Andzejevskis ir S.Amolins po 11, T.Crowellas 10.