2010 03 04

„Lietuvos rytas“ nušlavė Estijos čempionus

Lengvą pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito divizione iškovojo Vilniaus. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai svečiuose 105:75 (27:21, 25:18, 24:15, 29:21) sutriuškino Estijos čempionę Talino „Kalev/Cramo“ ekipą.
M.Bjelica buvo rezultatyviausias vilniečių gretose
M.Bjelica buvo rezultatyviausias vilniečių gretose. / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

Mačas prasidėjo labai atkakliai, komandos žaidė taškas į tašką. Besibaigiant pirmam kėliniui rezultatas dar buvo lygus (19:19), tačiau vilniečiai ketvirtį baigė spurtu 8:2 ir po pirmų dešimties minučių pirmavo rezultatu 27:21.

Antrame kėlinyje sostinės komanda toliau žaidė sėkmingai ir vedami Milko Bjelicos įgijo dviženklį pranašumą – 40:28. Skirtumas išliko iki pat pertraukos.

Po ilgosios pertraukos į aikštę grįžę „Lietuvos ryto“ krepšininkai neparodė jokių atsipalaidavimo ženklų ir trečio ketvirčio pradžią laimėję 13:3 padidino savo persvarą iki 21 taško (65:44). Likusi mačo dalis buvo tik formalumas, per kurią R.Kurtinaičio auklėtinių pranašumas išaugo iki 30 taškų.

„Kalev/Cramo“: Joshas Akognonas 22, Charrona Fisheris 16, Marko Riisas 9.

„Lietuvos rytas“: Milko Bjelica 20, Martynas Gecevičius 17 (4/4 tritaškių), Igoris Miloševičius 14, Jonas Valančiūnas 13, Justas Sinica 12, Steponas Babrauskas 10, Simas Buterlevičius 9, Kenanas Bajramovičius 8.